Rezerwy: Leleno bez kontraktu, Pietrzyk w Radomiaku?

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

05-07-2019 / 15:09

(akt. 05-07-2019 / 15:15)

W poniedziałek rozpoczną się przygotowania drużyny rezerw do nowego sezonu. Po poprzednich rozgrywkach kadra zespołu Piotra Kobiereckiego nieco się zmieni.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu, z zespołu rezerw odeszli Bartosz Gęsior oraz Grzegorz Aftyka, który ma już za sobą testy w Wigrach Suwałki. Do drugoligowej Stali Stalowa Wola wypożyczono Łukasza Zjawińskiego. Umowy z klubem wygasły zaś Bartoszowi Brodzińskiemu oraz Michałowi Bajdurowi. W podobnej sytuacji znajduje się także Mateusz Leleno, który nie ma kontraktu z klubem.

Do Legii II nie wróci Kacper Pietrzyk. Środkowy obrońca ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w drugoligowej Olimpii Grudziądz, która awansowała na zaplecze Ekstraklasy. Tam dla piłkarza zabrakło miejsca. Zawodnik był już na testach w Warcie Poznań, lecz tam nie otrzymał propozycji kontraktu. Ostatnio Pietrzyk trenował zaś z innym beniaminkiem pierwszej ligi, Radomiakiem Radom.

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~sadownik58
  • 0 / 0
W kolejce - masa 18-latków, coś z nimi trzeba zrobić. Trzeba sprawniej przesiewać i wybierać bardziej rokujących. Życie jest brutalne.
Porucznik
  • 0 / 1
Chyba jakieś jaja. Mieli przynosić kasę dla klubu a nie ich wyrzucać lub nie przedłuzać kontraktu.
~frg
  • 0 / 0
To sprzedawaj ich, zobaczymy jak ci pójdzie to zadanie.
Ach ta nasza "zdolna" młodzież.
Major
  • 0 / 0
Akurat Leleno jest z tych zdolnych bez cudzysłowu.