Rezerwy: Łódzki remis

Piotr Kamieniecki, Robert Kuligowski

24.08.2014 18:55

(akt. 08.12.2018 11:34)

Piłkarze rezerw Legii zremisowali 2:2 z ŁKS-em Łódź. Bramki dla stołecznej drużyny strzelili Jan Grzesik - bezpośrednio z rzutu rożnego - oraz Grzegorz Tomasiewicz. Dla rywali trafiali Łuaksz Staroń, a także Robert Sierant. Wkrótce zaprezentujemy skrót wideo.

W Łodzi pogoda nie dopisywała. Spotkanie rozpoczęło się w deszczowej scenerii, w której momentami trudno było dostrzec piłkę. Dobrze mecz rozpoczęli jednak legioniści. W 4. minucie było już 1:0, a autorem trafienia był Jan Grzesik (na zdjęciu). Warto dodać, że nie był to zwykły gol, a padł on bezpośrednio z rzutu rożnego! Cała pierwsza połowa przypominała jednak zwykłą wymianę ciosów - raz atakował ŁKS, a raz przyjezdni.

Początek drugiej połowy mógł wydawać się leniwy. Obie ekpy operowały piłką głównie w środku pola. W 60. minucie udaną akcję przeprowadzili jednak gospodarze, a wyrównał Łukasz Staroń. Dwanaście minut później z prawej strony boiska zszedł do środka Łukasz Turzyniecki, który oddał strzał w Gąsińskiego. Ten jednak odbił futbolówkę, a skuteczną dobitką popisał się Grzegorz Tomasiewicz. Wydawało się, że rezerwy dowiozą do końca wygraną, ale na 10 minut przed końcem, do remisu doprowadził Robert Sierant.