Rezerwy: Niedzielny Świt "dwójki"

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

27-10-2019 / 00:25

(akt. 27-10-2019 / 09:16)

Legia II Warszawa w niedzielę o godzinie 12:00 zmierzy się w Ząbkach ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Jedynym graczem trenującym na co dzień z "jedynką", który wybiegnie na boisko, jest bramkarz Wojciech Muzyk.

Legia ma za sobą spotkanie w środku tygodnia, co spowodowane było odrabianiem zaległości. "Wojskowi", naszpikowani graczami z pierwszego zespołu, pokonali 1:0 Lechię Tomaszów Mazowiecki po bramce Macieja Rosołka z rzutu karnego. Świt w ostatniej kolejce zagrał na wyjeździe z Ursusem i zremisował 1:1. Gola dla drużyny prowadzonej przez Marka Brzozowskiego strzelił Rafał Maciejewski.

Przed startem czternastej kolejki rozgrywek legioniści zajmowali czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów po rozegraniu dwunastu meczów. Świt jest piąty, na tyle samo "oczek", lecz wystąpił w jednym spotkaniu więcej. 

Legioniści mają nieco problemów kadrowych. Najpoważniejszą kwestią jest brak nominalnego napastnika po tym, jak z problemami z barkiem zaczął zmagać się kontuzjowany Kacper Wełniak. W niedzielę "Wojskowi" nie będą mogli liczyć na wsparcie graczy trenujących z pierwszym zespołem. W takiej roli w Ząbkach zagra jedynie bramkarz Wojciech Muzyk

Spotkanie Legii II ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki rozpocznie się w niedzielę w Ząbkach o godzinie 12:00. Wstęp wolny. Relacja po ostatnim gwizdku sędziego na Legia.Net. 

Kadra Legii II:

Bramkarze: Wojciech Muzyk*, Kacper Czajkowski

Obrońcy: Ariel Mosór, Chris Philipps, Dawid Wach, Patryk Konik, Nikodem NIski, Mateusz Grudziński

Pomocnicy: Radosław Pruchnik, Michał Mydlarz, Łukasz Łakomy, Radosław Cielemęcki, Aleksander Waniek, Kamil Orlik, Piotr Cichocki, Mikołaj Neuman, Filip Sobiecki.

Komentarze (8)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Dlaczego nie zagrał Rosolek skoro nie było go w kadrze na mecz jedynki?
Chorąży
  • 0 / 0
3 pkt i poprawa pozycji w tabeli. W tym sezonie tylko awans!
Ciężko będzie o 3 pkt ale trzeba być dobrej myśli
~shai
  • 0 / 0
A napastników niet?
Dawać transmisję!!
Dlaczego nie ma transmisji z meczów 2? Stworzyli kanal Legiatv a nie ma co oglądać.
Chorąży
  • 1 / 1
Za dużo dyrektorów aby to ogarnąć. Tak jak i nagrody z Legionów dla karneciarzy.
Podpułkownik
  • 0 / 0
Tą samą uwagę można dać w zakresie CLJ.
~Odyn
  • 0 / 0
Przeciez od kilku tygodni nie dziala nawet aplikacja na smartfony Legii. Taka digitalizacja klubu ....