News: Rezerwy pokonały Victorię w Sulejówku

Rezerwy pokonały Victorię w Sulejówku

15.10.2013 20:13

(akt. 09.12.2018 05:51)

Rezerwy Legii rozegrały we wtorek mecz sparingowy z Victorią w Sulejówku i wygrały aż 6:0. Dwie bramki zdobył Mohamed Essam, zaś trafiali także Jakub Arak, Patryk Sokołowski, Łukasz Moneta i Rafał Parobczyk.

Już po pierwszych pięciu minutach legioniści mogli prowadzić trzema bramkami - dwie okazje miał Peu, zaś jedną Mohamed Essam, ale żadna z nich nie została wykorzystana. Co się jednak odwlecze to nie uciecze. W 12. minucie Essam wbiegł w pole karne i w sytuacji sam na sam zdobył pierwszą bramkę dla rezerw Legii. W 26. minucie błąd bramkarza gospodarzy, który wyszedł przed pole karne, wykorzystał Jakub Arak. Napastnik Legii minął golkipera rywali i skierował piłkę do pustej bramki. Zawodnicy Victorii próbowali jakoś odpowiedzieć, raz trafili w słupek i raz w poprzeczkę. Wynikiem 2:0 dla graczy trenera Dariusza Banasika zakończyła się pierwsza część spotkania.

Po zmianie stron na murawie zobaczyliśmy rezerwowych graczy Victorii, a legioniści jeszcze powiększyli i tak już widoczną przewagę. Efektem tego były kolejne bramki. W 52. minucie Patryk Sokołowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową strzelił gola na 3:0. Kilka minut później indywidualną akcja popisał się Essam i podwyższył rezultat spotkania. Piąte trafienie zaliczył Łukasz Moneta, który zdobył debiutanckiego gola w barwach naszego klubu. Szósta bramka były dziełem Rafała Parobczyka, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem.