Rezerwy: Skrót meczu ze Startem Otwock

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

24-04-2014 / 09:02

(akt. 08-12-2018 / 17:56)

Piłkarze rezerw Legii przegrali 1:2 ze Startem Otwock w meczu 29. kolejki trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Dominik Dukalski oraz Tomasz Karaś z rzutu karnego - dodajmy, że karny podyktowany całkowicie niesłusznie. Jedyne trafienie dla "Wojskowych" zanotował Wojciech Kochański, dla którego był to prezent na osiemnaste urodziny, które obchodził właśnie w środę. Poniżej skrót wideo z tego spotkania.

Start Otwock – Legia II Warszawa 2:1 (0:1)
Dukalski (52. min.), Karaś (60. min. – k.) – Kochański (8. min.)


Legia II:
84. Skaba – 7. Misiak, 21. Kochański, 13. Budek, 3. Rozmus – 16. Bajdur, 8. Kalinkowski (67’ 2. Parobczyk), 34. Kopczyński (61’ 4. Zawal), 17. Bartczak (61’ 22. Ryczkowski) – 20. Tomasiewicz (77’ 11. Moneta) – 9. Arak.

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ciecio
  • 0 / 0
Jacku widać że uczyłeś się przy urbanie
~TLW81.
  • 0 / 0
Moim faworytem do bycia liderem o którym mówił Magiera jest Babiarz. Wg mnie ma zadatki na kozaka boiskowego typu Lewandowski(choć inna pozycja) który nie będzie się bał brać na siebie ciężaru gry w przeciwieństwie do takich jak ci grający w tym meczu. Zawodzi mnie od jakiegoś czasu Tomasiewicz i Bartczak. Spodziewałem się że będą się lepiej rozwijać a oni chyba nieprzypadkowo brali udział w aferze sweterkowej. Nie widzę u nich tego o czym wspominał Magiera czyli tzw jaj...
~TLW81.
  • 0 / 0
Trochę chaotycznie to napisałem ale jest mniej więcej to co chciałem przekazać.
Słabsi, mało zdeterminowani, mało ambitni, leserzy niech robią miejsce tym pracowitym, bardziej utalentowanym, ambitnym by w piłce coś osiągnąć. Mamy spory wybór jak na polskie warunki i niech nikt nie czuje się że ma miejsce w Legii za darmo. W Legii liczy się progres i dążenie do doskonałości i kto nie podąża tą drogą ten zupełnie nie pasuje do ambicji Leśnego, Ebebenge czy myśli szkoleniowej Berga, jego sztabu i pewnie Magiery.
~yyy
  • 0 / 0
obaj od powrotu z kadry prezentują się słabo, to raczej nie przypadek.
~hejter
  • 0 / 0
A sędziowie już w szpitalu?
~graziano
  • 0 / 0
Nie, w rynsztoku. Popili i tam ich znaleźli
~z
  • 0 / 0
Pierwsza bramka którą strzelił Arak prawidłowa. Nawet na tym skrócie stop klatka daje pewność. Tłumok na linii.
~yy
  • 0 / 0
wolę jak Legii nie sędziują byli jej piłkarze, bo potem myślą, jak być hiperpoprawni i wychodzi taki klops jak tu z liniowym. Szkoda panie P. (pozdrawiam przy okazji, ale niestety była maksymalna lipa, bo to wypaczenie wyniku)
~jjjjjjjjj
  • 0 / 0
Siła fizyczna, nakładka, kosa i bodiczek kluczem do zwycięstwa.
~tooooo???
  • 0 / 0
Ile czerwonych dostał Otwocj i za co był ten karny?