News: Rezerwy: Sokół zdominowany

Rezerwy: Sokół zdominowany

14.02.2015 12:50

(akt. 08.12.2018 03:29)

Rezerwy Legii pokonały na bocznym boisku przy Łazienkowskiej Sokół Serock 5:0. Dwie bramki zdobył Kamil Anczewski, a po jednej Miłosz Kozak, Eryk Rakowski i Patryk Czarnowski. Poniżej relacja oraz fotoreportaż z meczu. Wkrótce zamieścimy również skrót wideo.

Fotoreportaż z meczu

Sokół Serock to zespół z szóstego szczebla rozgrywek. Warszawianie na tle sobotnich rywali wyglądali naprawdę dobrze. Trzecioligowy zespół Jacka Magiery dominował i stwarzał sobie zdecydowanie więcej sytuacji.

W 13. minucie Łukasz Turzyniecki bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, a z zagrania skorzystał Kamil Anczewski posyłając piłkę do siatki. W 18. minucie było już 2:0. Do rzutu wolnego podszedł Eryk Rakowski i wyśmienitym strzałem pokonał bramkarza Sokoła. Niebywałą łatwość dochodzenia do sytuacji miał Michał Trąbka. Byłemu graczowi Górnika Zabrze brakowało jednak skuteczności.

Legioniści dominowali również po zmianie stron. Futbolówkę w 48. minucie w polu karnym przyjął Anczewski i bez problemu podwyższył wynik spotkania. Pół godziny przed końcem meczu, trener Jacek Magiera zmienił wszystkich piłkarzy występujących w polu. Drugi garnitur rezerw wspomagany juniorami Piotra Kobiereckiego Daniela Myśliwca, radził sobie równie dobrze. W 72. minucie do bramki trafił Miłosz Kozak, któremu wydatnie pomógł bramkarz Sokoła. Wkrótce "Wojskowi" strzelili gola na 5:0 - po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym, piłkę do siatki wepchnął Patryk Czarnowski.

Legia II Warszawa - Sokół Serock 5:0 (2:0)
Anczewski (13. min., 47. min.), Rakowski (18. min.), Kozak (72. min.) Czarnowski (80. min.)