Rezerwy: Walka do ostatnich chwil!

Marcin Słoka

24.10.2015 15:20

(akt. 04.01.2019 13:09)

Rezerwy Legii pokonały Wartę Sieradz 4:3 i siódmy raz z rzędu wygrały w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej. Legioniści walczyli do ostatnich chwil - prowadzili 3:1, ale w 90. minucie zrobiło się 3:3. W ostatnich sekundach spotkania, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, trafienie na wagę trzech punktów zanotował Michał Kopczyński. Wcześniejsze bramki dla "Wojskowych" zdobyli Robert Bartczak, Adam Ryczkowski oraz Bartłomiej Urbański. Wkrótce zaprezentujemy obszerniejszą relację oraz skrót wideo z Sieradza.

Po pierwszej połowie było 1:1. Wynik spotkania otworzył w dziewiętnastej minucie Robert Bartczak, który wykorzystał dogranie Branimira Galicia. Jeszcze przed przerwą wyrównał Patryk Krymas po dośrodkowaniu ze stałego fragentu gry.

Druga odsłona przyniosła nam sześć goli. W pewnym momencie legioniści prowadzili już 3:1. Najpierw prowadzenie zapewnił Adam Ryczkowski, który strzelił gola w 60. minucie 180 sekund później, w polu karnym sfaulowany został Miłosz Szczepański, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Bartłomiej Urbański. Rywale nie odpuszczali i stać ich było na trafienia Michała Bogdana Marcina Kobierskiego, który wyrównał w 90. minucie. Warszawiacy walczyli jednak do końca. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry, trzy punkty "Wojskowym" zapewnił Michał Kopczyński.

To siódma wygrana rezerw z rzędu. Po tym spotkaniu, legioniści nadal zajmują trzeciej miejsce w tabeli rozgrywek. Kolejne spotkanie warszawiacy zagrają z Wartą Działoszyn.

Warta Sieradz - Legia II Warszawa 3:4 (1:1)
Krymas (34. min.), Bogdan (66. min.), Kobierski (90. min.) - Bartczak (19. min.), Ryczkowski (60. min.), Urbański (63 min. - k.), Kopczyński (90. min.)

Legia II: Szumski - Szrek, Kochański, Najemski, Rakowski (70' Hołownia) - Galić (59' Suchanek), Kopczyński, Urbański, Bartczak - Szczepański (80' Trąbka) - Ryczkowski (66' Anczewski.