Reklama HEG

Rezerwy: Zaległy mecz w Łomży

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

26-09-2018 / 10:37

(akt. 04-01-2019 / 13:57)

Piłkarze rezerw Legii w środę o godzinie 16:00 rozegrają zaległe spotkanie trzeciej ligi z ŁKS-em Łomża. W składzie stołecznej ekipy pojawią się m.in. Vjaceslavs Kudrjavcevs, a także Krzysztof Mączyński.

W ostatnim spotkaniu legioniści przegrali 1:2 w Morągu, a jedyne trafienie zanotował Mateusz Bondarenko. Łomżanie również nie cieszyli się z punktów, gdyż ulegli 0:2 Ursusowi. "Wojskowi" mając mecz mniej od przeciwników, zajmują szesnastą lokatę w lidze z dorobkiem dziewięciu punktów. ŁKS jest oczko niżej i zebrał do tej pory sześć "oczek".

 

W stołecznym klubie wystąpi dwóch zawodników, którzy ostatnie dni spędzili z pierwszym zespołem w Opalenicy. Mowa o Mateuszu Lelenie Mateuszu Praszeliku, który w dniu meczu świętuje 18. urodziny. W bramce stanie jedyny gracz trenujący na co dzień z "jedynką", Vjaceslavs Kudrjavcevs. Na boisku pojawi się również Krzysztof Mączyński. 

 

Trener Piotr Kobierecki nie będzie mógł skorzystać z graczy, którzy leczą dłuższe kontuzje. W tej grupie znajdują się Aleksander Waniek, Bartosz Rymek oraz Bartosz Gęsior. W kadrze nie ma również Łukasza Zjawińskiego, którego zastąpił wyróżniający się w juniorach Maciej Rosołek. 

 

Spotkanie Legii z ŁKS-em w Łomży rozpocznie się o godzinie 16:00. Relacja po ostatnim gwizdku sędziego na łamach Legia.Net.

Kadra na mecz z ŁKS-em:


Bramkarze: Vjaceslavs Kudrjavcevs, Cezary Miszta

 

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Mateusz Bondarenko, Kacper Pietrzyk, Mateusz Leleno, Konrad Matuszewski, Mateusz Grudziński, Oskar Wojtysiak

 

Pomocnicy: Radosław Pruchnik, Krzysztof Mączyński, Michał Karbownik, Mateusz Praszelik, Michał Bajdur, Piotr Cichocki, Grzegorz Aftyka

 

Napastnicy: Maciej Rosołek, Kacper Wełniak

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Łomża 0 : 4 Legia!!!
~(L)
  • 0 / 0
Chłopak z Łomży zawsze zdąży.
~(L)
  • 0 / 0
co z EDUARDO ? czemu nie gra w rezerwach meczy żeby przekonać do siebie trenera? mówię serio bez szydery czy też sarkazmu - jakby w 3 meczach rewerw strzelił np 6 goli zasłużyłby na jesczzce 1 szansę
~na zywo
  • 0 / 0
https://www.youtube.com/watch?v=G1S8ALGnWEY
Podpułkownik
  • 0 / 0
polskieligi.net 0:2 do przerwy fiu fiu :)
~lob
  • 0 / 0
A ten Kulenovic zagra chociaż raz w rezerwach, czy wrzodów ma dostać od siedzenia na ławie lub trybunach w jedynce ???
~RODRIGO
  • 0 / 0
Co z Majeckim?