Rugby: Powstaje Legia Rugby Business Club

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

23-04-2018 / 20:23

(akt. 02-12-2018 / 11:29)

Choć I-ligowy sezon rugby w Polsce dopiero się rozpoczął, sekcja Legii zyskuje kolejnych sponsorów. Zarząd sekcji chce budować wokół swoich drużyn coraz większe grono partnerów i sympatyków, których zrzeszać ma Legia Rugby Business Club. Klub biznesowy został założony przy Rugby Club Legia Warszawa. Jego celem jest networking oraz wspieranie przedsięwzięć sportowych i biznesowych klubu rugby Legia Warszawa.

- Rugby to sport z wielkimi tradycjami, wywołujący w wielu krajach świata nie mniejsze emocje niż piłka nożna. W Polsce jednak ta dyscyplina nie jest doceniana tak, jak powinna. Chcemy to zmienić, budując wokół Legii grono ambasadorów i fanów tego sportu. Planujemy długoterminowo. Uważamy, że Warszawa zasługuje na to, by mieć silny ośrodek rugby i drużyny grające w najwyższej klasie. Dlatego chcemy pozyskiwać kolejnych partnerów - mówi Marcin Stolarz, prezes sekcji Legia Rugby.


Przed rozpoczęciem rozgrywek Legia pozyskała dwóch sponsorów. Na początku marca podpisała umowę z All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard, firmą realizującą spersonalizowane kampanie outodoorowe. W kwietniu sponsorem strategicznym klubu została firma Profico IT, wyłączny dystrybutor napojów marki Profico Power Pro na Polskę. Zarząd, sponsorzy i osoby wspierające klub chcą pozyskiwać kolejnych partnerów do współpracy.


- Współpraca musi się odbywać na zasadach partnerskich. Dlatego zdecydowaliśmy się na założenie klubu biznesowego. Chcemy wspierać naszych sponsorów w osiągnięciu ich celów biznesowych i marketingowych. Zależy nam także na tym, by nasi sponsorzy mieli też czas i możliwości, by wspierać się nawzajem - dodaje Marcin Stolarz.


Klub chce zapewnić członkom Legia Rugby Business Club możliwość spotkań raz w miesiącu w wybranej przez klub restauracji, podczas których członkowie klubu wymieniać się będą mogli doświadczeniami względem prowadzonej działalności, wdrażania innowacji czy pozyskiwania kontrahentów przy wyśmienitej kolacji i dobrym winie.


Sponsorzy Legii Rugby zadeklarowali szereg dodatkowych świadczeń dla nowych członków Business Clubu. Nowi partnerzy rugbystów mogą liczyć na promocję marki w naszych social mediach, branding podczas rozgrywanych przez zespół meczów, unikatową, klubową koszulkę opatrzoną nazwą firmy właściciela i inne gadżety.


Dzięki kluczowemu sponsorowi Legia Rugby All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard mamy przyjemność przedstawić propozycję dla nowych Członków Klubu. Wstępujący, którzy w najbliższych dniach przedstawią najlepsze pomysły na rozwój sekcji, otrzymają możliwość promocji w kampanii outdoorowej na 10 nośnikach Silverboard w wybranym mieście województwa mazowieckiego, której wartość rynkowa to 10 000 zł. Fundatorem nagrody jest All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard. Dodatkową nagrodą dla członków klubu będą dwa zaproszenia na Sektor Gold na mecz Legii z Koroną o wartości 2 500 zł , który odbędzie się 27 kwietnia 2018r. Na propozycje czekamy do 25.04.2018r.


Więcej informacji:
Marcin Stolarz
Prezes Sekcji Rugby Legii Warszawa
507 755 663
[email protected]

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Rado Wpr
  • 0 / 0
Orkan Sochaczew rugby pozdrawia Legie !!!