Rugby: Trening z kadrą, nabór do sekcji żeńskiej

Marcin Szymczyk

Źródło: rugbypolska.pl, Legia Rugby

07-02-2018 / 08:50

(akt. 02-12-2018 / 11:37)

Po dwudniowej, ubiegłotygodniowej konsultacji w Gdańsku, reprezentanci Polski spotkali się na kolejnej akcji, tym razem w Warszawie w dniach 03-04 lutego br. Na obiektach OSiR Bemowo odbyła się konsultacja szkoleniowa naszej kadry w Rugby XV przeznaczona głownie dla zawodników z centralnej Polski. Głównym celem zgrupowania, było zapoznanie zawodników z systemem gry ofensywnej i defensywnej, preferowanej przez nowego trenera Duaine Lindsay’a. Sobotnie treningi poświęcone były poruszaniu się zawodników w grze otwartej, natomiast w niedzielę tematem zajęć była struktura gry obronnej. W akcji wzięli udział zawodnicy warszawskiej Legii pomagając kadrowiczom w treningu.

RC Legia Warszawa Women czyli aktualne wicemistrzynie Polski w olimpijskiej dyscyplinie RUGBY 7 poszukują wysportowanych dziewczyn, które zechcą zmierzyć się z tym pięknym sportem i rozpocząć rugbową przygodę, a tym samym wzmocnić naszą drużynę. - Chcemy w najbliższym czasie stworzyć drugą drużynę by nowe zawodniczki spokojnie mogły nabierać doświadczenia i w przyszłości wzmocnić pierwszą "siódemkę" - czytam na stronie naszego klubu.


- Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna to koniecznie przyjdź i się sprawdź! Zależy nam na osobach chcących się zaangażować i gotowych na ciężkie treningi. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, butelkę wody i zapał do pracy… więcej nie jest potrzebne do rugbowego szczęścia.


- Jeśli nie umiesz żyć bez sportu i adrenaliny, szukasz nowych wyzwań, masz waleczne serce oraz czas by się poświecić treningom to zapraszamy Cię na nabór do RC Legia Warszawa Women, który odbędzie się w czwartek 15 lutego o godzinie 19:15 na boisku pod balonem przy ul. Zbaraskiej 3.


Limit wiekowy to minimum 16 lat
Treningi są darmowe!
Do zobaczenia! Powodzenia!

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094