Legia Rugby
fot. Jan Szurek

Rugby: W niedzielę mecz ze Spartą

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net, Legia Rugby

30.09.2022 15:00

(akt. 30.09.2022 14:18)

Rugbyści Legii mają przed sobą trzeci mecz o stawkę w sezonie 2022/23. Warszawiacy zagrają u siebie ze Spartą Jarocin w 3. kolejce I ligi. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 2 października (godz. 16:00), przy Obrońców Tobruku 11.

W poprzednich rozgrywkach Sparta wygrała wszystkie mecze i zremisowała w finale z Rugby Białystok, dopiero w barażu o awans do ekstraligi uległa Posnanii. W tym sezonie drużyna z Jarocina rozegrała jeden mecz, tym razem pokonując zespół z Białegostoku.

Legia ma za sobą pewną wygraną z Hegemonem Mysłowice (36:20) i minimalną porażkę z Arką Rumia (20:21), i zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli. – Mamy jeden cel: objąć prowadzenie w lidze. W drodze do tego celu niezwykle ważne jest dla nas najbliższe spotkanie, w którym musimy pokonać ekipę z Jarocina. Jak zwykle bardzo liczymy na wsparcie kibiców, które w tak istotnych i trudnych meczach jest nam wyjątkowo potrzebne, więc w najbliższą niedzielę WSZYSCY NA RUGBY! – czytamy w komunikacie sekcji.   

Spotkanie Legii ze Spartą już 2 października (godz. 16:00), przy Obrońców Tobruku 11. Bilet na mecz kosztuje 20 zł.

TABELA I LIGI RUGBY XV (ZA PZRUGBY.PL):

Polecamy

Komentarze (1)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.