Rugbyści Legii z mocnym wsparciem All Promote

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Rugby

09-03-2018 / 11:15

(akt. 02-12-2018 / 11:33)

Firma All Promote od nowego sezonu będzie wspierać sekcję rugby Legii Warszawa. Partnerzy zapewniają, że ta współpraca przyniesie wymierne korzyści dla obu stron.

All Promote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard, firma realizująca spersonalizowane kampanie outodoorowe, będzie wspierać  sekcję rugby Legii Warszawa w nowym I-ligowym sezonie. Klub z kolei zadba o promocję partnera na koszulkach meczowych i w swoich własnych mediach, co jest nowością w tym sporcie. Umowa została podpisana 8 marca na stadionie Legii. - Zależy nam, by ta współpraca odbywała się na zasadach partnerskich. Zyskaliśmy solidnego sponsora, innowacyjną firmę w branży reklamy zewnętrznej My z kolei, jako sekcja Legii korzystająca z bogatych tradycji klubu i doświadczenia w budowaniu społeczności w wielu dyscyplinach, zobowiązujemy się do wspierania naszego partnera w mediach elektronicznych, co jest pierwszą tego typu współpracą w tym sporcie - mówi Marcin Stolarz, prezes sekcji.


Sekcja rugby z Legią związana jest już od 6 lat i ma tysiące wiernych kibiców. Na jej meczach pojawia się nawet 1500 osób, co jest rzeczą wyjątkową jeśli chodzi o ten sport w Polsce. - Rugby to wspaniały sport, ale jeszcze mocno niedoceniany w naszym kraju. Legia jest marką o ogromnym zasięgu i tradycjach. Wierzę, że razem wypromujemy tę dyscyplinę w Polsce. Wartości, jakie wyznają rugbyści, gwarantują nam pozytywny odbiór działań w całej kraju. To był decydujący argument za nawiązaniem współpracy z sekcją rugby Legii - mówi Marcin Czubak, Prezes AllPromote Przenośne Nośniki Reklamowe Silverboard.


Sezon rugby w Polsce trwa od marca do listopada, z przerwą na wakacje. I liga rozpocznie swoje zmagania na początku kwietnia, a rugbyści Legii odwiedzą Rumię, Zieloną Górę, Rudę Śląską i Jarocin. Zagrają także derby AZS AWF Warszawa, 15-krotnym Mistrzem Polski w rugby 15-osobowym. Celem na ten sezon jest miejsce w pierwszej trójce ligi.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~laska
  • 1 / 0
zawsze mnie cieszą takie informacje - Legia rośnie w siłę na każdym szczeblu!