Rugbystki Legii tuż za podium Mistrzostw Polski

Jan Szurek

27-06-2015 / 18:55

(akt. 07-12-2018 / 22:36)

Dziś na stadionie warszawskiego Marymontu, który pamięta budowę Pałacu Kultury w Warszawie odbył się VII finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet w siedmioosobowej odmianie tej dyscypliny. Legionistki zajęły w nim trzecie miejsce, a w końcowej klasyfikacji Mistrzostw Polski czwarte.

Mistrzyniami Polski zostały rugbystki Biało-Zielone Ledies Gdańsk (były zespół RC Lechia Gdańsk), drugie miejsce zajęły zawodniczki Posnanii, a trzecie Diablice z Rudy Śląskiej.

Gratulujemy legionistkom świetniego wyniku i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy cieszyć się z medalu.

Fotoreportaż z "Żoliborz Cup" (fot. Justyna Jankowska)

Fotoreportaż z "Żoliborz Cup" (fot. Jan Szurek)