Sebastian Szymański: Limit błędów został wyczerpany

Dariusz Oleś

Źródło: Legia.Net

03-04-2018 / 22:27

(akt. 02-12-2018 / 11:31)

- W pierwszej połowie zagraliśmy dobre spotkanie, mieliśmy sytuacje na zdobycie bramki. Sam mogłem cieszyć się z trafienia, miałem okazję, którą należało wykorzystać. Z Zabrza wyjeżdżamy z bramkowym remisem i mam nadzieję, że w następnym meczu pokażemy jeszcze lepszą dyspozycję i wygramy - powiedział po meczu w Zabrzu pomocnik Legii, Sebastian Szymański.

- Kibice mogli zobaczyć drużynę walczącą o każdy centymetr boiska. Taka postawa przełożyła się na dobrą grę zwłaszcza w pierwszej połowie. Druga odsłona w naszym wykonaniu była również niezła, chociaż bramka dla gospodarzy trochę zmieniła przebieg spotkania w ostatnich minutach. Nad tym będziemy jeszcze pracować. Limit błędów został już wyczerpany. Musimy wziąć się w garść i wygrywać każde spotkanie. Dzisiaj zrobiliśmy krok nie tylko do tego, by zagrać w finale, ale także, by zwyciężać w lidze.

Komentarze (14)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~pozdro
 • 0 / 0
Jak to jest, że ponad pół roku młodszy Klupś z amiki wygląda na dorosłego faceta, a Szymek - jak dziecko? Przy czym dynamika obydwu jest na podobnym poziomie.
~Kamil_Lwo
 • 0 / 0
Szymek , hmm jeszcze dużo pracy przed Tobą. I tak już wiem 10mln Euro, nierealne ;-/. Chłopie tyle niechlujnych zagrań, i to nie tylko w meczu z Górnikiem, o czymś świadczą.
~zyzio
 • 0 / 0
Najwiekszym błędem jestes ty w pierwszym składzie:) i to na tyle:)
~Zajmon Szczecin
 • 0 / 0
Nabierzesz trochę kilo to nie będą Cię tak przepychac i sił tez brakuje bo ostatnie 20 minut byłeś blady. Całościowo to był dobry Twój mecz.
Pułkownik
 • 0 / 0
Jak nie strzela się setek... to się nie wygrywa i tyle.
~Lubiepiwo
 • 1 / 0
Chłopie, jak się nie nauczysz przyjmować piłki to wielkiej kariery nie zrobisz..
~Ile mozna?
 • 0 / 0
Hahaha..... uczą Was tego? Okazje? Hmmm, skromnie.
Brawo Ty, jeszcze 5 lat i może zgłosi się FC Metz.
Domyślny awatar Sierżant
 • 0 / 2
Droga redakcjo. Ostatnio widać na każdym meczu napis "Ostatni gwizdek" itd. Co to oznacza i proszę włączcie możliwość komentowania na ten temat
~gym
 • 0 / 0
Pracuj nad prawa noga
i. Popracuj na salce nad miesniami
bo masz slabiutkie
~stary kibic
 • 0 / 0
Przepraszam, ale aż mnie mdli. Taki młody, a już się nauczył od starszych kolegów tego legijnego bełkotu: "nie tak miało być", "nie jesteśmy zadowoleni"...pierdu, pierdu. Lepiej nauczył by się strzelać z 7 metrów do pustej bramki. Bo jak w młodym wieku to opanuje, to gdy będzie starszym piłkarzem, będzie strzelał takie bramki jak Ronaldo. No, chyba, że utonie po drodze w bylejakości pomieszanej z pustosłowiem.
~Yorick
 • 0 / 3
NIewykorzystana sytuacja, straszny babol ale każdemu się zdarza. Dobrze kolega mówi, za kolejnym razem wpadnie.
Natomiast jak piłka odskakuje przy przyjeciu 5m i przy wypuszczeniu leci 30m, i tak co drugie zagranie, to nie jest poziom seniorski. No sorry.
~ErniBielany
 • 0 / 0
Pod koniec to on każde zagranie miał niecelne i że dwa razy na taką kontrę ich wypuścił, że nie wypada. No i chłop wygląda jak junior z podstawówki.
Rozumiem, że mówisz o Pascuato?
Młody ogrywaj sie, będą z Ciebie ludzie. A niewykorzystana sytuacja? Nastepym razem wpadnie do siatki.