Sebastian Szymański: Za nami trudny mecz

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

10-07-2018 / 23:50

(akt. 02-12-2018 / 11:24)

- Za nami trudny mecz. Cieszy fakt, że udało nam się zdobyć bramkę i zwyciężyć, ponieważ nie było dzisiaj łatwo. Przed rewanżem jesteśmy w lepszej i korzystniejszej sytuacji od Irlandczyków. Do drugiego spotkania przystąpimy poniekąd w roli faworyta. Wcześniej mamy jednak jeszcze mecz o Superpuchar Polski z Arką - powiedział po potyczcze z Cork City FC pomocnik Legii, Sebastian Szymański.

- Rozegranie rzutu wolnego, po którym Michał Kucharczyk trafił do siatki, nagminnie ćwiczyliśmy na treningach. Byłem przekonany, że „Kuchy „ pokona” bramkarza. Świetnie złożył się do strzału i popisał się wzorcowym uderzeniem.

 

- Wszystko, co pojawiło się na przedmeczowej odprawie, potwierdziło się. Cork grało długą piłkę, nie uciekali od rozgrywania futbolówki, ponieważ nie czuli się, w tym aspekcie, najlepiej. To była dla nas nowość. Reasumując – cieszy zwycięstwo i gra na „zero” z tyłu.   

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Nei
  • 0 / 0
Trudny mecz? Co będzie dalej.. jak amatorzy pójdą do pracy i zagrają z kopaczami którzy żyją z piłki nożnej..
~okioki
  • 0 / 0
Mam nadzieję że poprawisz się szanowny Panie w aspekcie zachowania w polu karnym... Strzał jak w rugby, a gola może kiedyś zabraknąć - jak w starciu z Celtic
Domyślny awatar Starszy kapral
  • 0 / 0
Racja,trzeba pracować nad strzałami-może trochę mniej siły,a celniej.
~olo
  • 0 / 0
Zwycięstwo cieszy, mała skuteczność strzałów nakazuje kilka dodatkowych treningów strzeleckich. Co do stylu nie ma się co wypowiadać, bo to początek sezonu i pewnie proces zgrania zespołu dopiero będzie następował.