Sekcyjny weekend: Tenisiści na medal

Kamil Gieroba

21.07.2015 10:50

(akt. 07.12.2018 21:58)

Sekcyjny weekend nie był intensywny. Wiele dyscyplin ma obecnie przerwę. Zawody mieli jedynie strzelcy Legii oraz tenisiści przebywający na obozie w czeskim Prostejovie. Poniżej krótkie podsumowanie.
Tenis:

Trwa letni obóz treningowy Prostejov CAMP w Czechach. Kilku naszych zawodników brało udział w lokalnych turniejach, a szczególne wyróżnienia należą się Julii Futerhendler, Karolinie Kandefer, Julii Cieśluk, Zuzannie Ziąbskiej, Magdzie Paszkowiak i Paulinie Preuss, które w swoich kategoriach wiekowych wywalczyły miejsca na podium.

Strzelectwo:

Podczas minionego weekendu reprezentanci sekcji strzeleckiej Legii Warszawa wzięli udział w XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Legioniści podczas tych zawodów wywalczyli cztery medale. Dwa brązowe krążki w kategoriach pistolet sportowy 30+30 i pistolet pneumatyczny 40 zdobyła Kinga Kowalik. Także na trzecim miejscu, ale w konkurencji karabin sportowy 3x20 uplasowała się Weronika Bykowska. Srebro w strzelaniu z pistoletu sportowego 30+30 zdobył Maciej Morawski. W klasyfikacji klubowej Legia zajęła trzecie miejsce, za Kalibrem Białystok i Śląskiem Wrocław.