Siatkówka: Awans nie dla Legii

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

28-04-2019 / 05:00

(akt. 28-04-2019 / 05:43)

Siatkarze Legii nie awansują w tym sezonie do pierwszej ligi. "Wojskowi" przegrali gładko w trzech setach z ZAKS-ą Strzelce Opolskie.

Siatkarze Legii w turnieju decydującym o awansie do pierwszej ligi zdołali wyjść z grupy z BAS-em Białystok i LUKS-em Lublin. Warszawiacy w kolejnej fazie zmagań trafili na ZAKS-ę Strzelce Opolskie i Chrobrego Głogów. Już pierwszy mecz kolejnej fazy rozgrywek pozbawił warszawiaków złudzeń.

Legioniści, by bić się o awans, musieli zanotować dobry rezultat w spotkaniu z ZAKS-ą dobry rezultat. Mecz przebiegał jednak pod dyktando rywali. ZAKSA od początku prowadziła rozgrywkę i deklasowała zawodników Daniela Kołodziejczyka. W pierwszym secie gospodarze zawodów zwyciężyli do czternastu. W drugiej partii było jeszcze gorzej. "Wojskowi" przegrali 12:25. Dopiero w trzecim secie pojawiła się walka z wyżej notowanym rywalem. Nie zdało się to jednak na wiele, gdyż miejscowi wygrali 25:20.

Legia nie ma już szans na awans. W niedzielę warszawiacy zagrają o honor z Chrobrym Głogów. 

ZAKSA Strzelce Opolskie – Legia Warszawa 3:0 (25:14, 25:12, 25:20)

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
pffffffft........... szkoda
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Choroba...
Mówi się trudno, jednak wczorajszy mecz wszystko na razie osładza, przynajmniej mnie:-)
Szkoda, znowu trzeba czekac rok na awans.
~Hillman
  • 0 / 0
Od nowego sezonu znowu z tymi samymi zespołami zagramy