Siatkówka: Bardzo ważny mecz we Wrześni

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

23-03-2023 / 14:00

(akt. 23-03-2023 / 12:40)

Przed siatkarzami Legii, walczącymi o utrzymanie, bardzo istotne, wyjazdowe spotkanie z Krispolem Września, który też jest zagrożony spadkiem. Mecz 27. kolejki I ligi już w piątek, 24 marca (godz. 20:30). Transmisja w Polsacie Sport News.

Legioniści są na przedostatnim, 15. miejscu w I lidze (zaplecze PlusLigi), mają na koncie 20 punktów (6 zwycięstw, 20 porażek), 8 "oczek" straty do strefy zapewniającej utrzymanie i 7 porażek z rzędu. Ostatnio ulegli na wyjeździe 1:3 Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Przed "Wojskowymi" niezwykle ważne, wyjazdowe spotkanie z Krispolem Września, który zajmuje 14. pozycję, zdobył 22 punkty (7 wygranych, 19 porażek) i ma 2 porażki z rzędu.

W rundzie jesiennej Legia przegrała u siebie 0:3 z Krispolem. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wkrótce. Mecz pomiędzy zespołem z Wrześni a "Wojskowymi" już w piątek, 24 marca (godz. 20:30). Transmisja w Polsacie Sport News.

AKTUALNA TABELA I LIGI (ZA TAURON1LIGA.PL):

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Prócz drużyny z Wrześni Legia do końca sezonu ma do rozegrania jeszcze spotkania z Astra Nowa Sól
AZS AGH Kraków i liderem tabeli Norwid Częstochowa...jeżeli Legia chce sie utrzymać porostu musi wygrać wszystkie te spotkania i to najlepiej każdy za 3 pkt...
Czy to możliwe??
Pułkownik
  • 0 / 0
Po tym meczu będziemy wiedzieli czy nadzieja na utrzymanie jeszcze będzie.
Marszałek Polski
  • 0 / 1
Może coś zatrybi nadzieja umiera ostatnia..
Nie to żebym nie wierzył w chłopaków, ale słabo to widzę. Siatkarska Legia niestety zbliża się w szybkim tempie do 2 ligi. Szkoda , że przez brak kasy wszystko się tak rozpadło. Ta sekcja może niestety skończyć tak jak hokej.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Ja także cały czas im kibicuje, ale szanse na utrzymanie znikome...