News: Siatkówka: Legia liderem!

Siatkówka: Nowy rok zaczęli od przegranej

08.01.2017 11:30

(akt. 04.01.2019 13:12)

Siatkarze Legii w pierwszym meczu w tym roku przegrali w Olsztynie z AZS Uniwersytet Warmińsko-Mazurski 1:3. Pierwszy set był wyrównany, ale wygrali go gospodarze do 23. W drugim zwyciężyli do 19. Trzeci również był zacięty, ale to legioniści wygrali do 23 i mieli nadzieje na kolejne pomyślne sety. Niestety w czwartym ulegli i przegrali całość 1:3 przerywając tym samym serię wygranych. Kolejny mecz siatkarze rozegrają w najbliższy weekend w Warszawie z UKS Zakład Karny Biała Podlaska. Legioniści zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli II ligi grupy II i tracą dziewięć "oczek" do MOS Wola Warszawa.