News: Siatkówka: Porażka Legii z Huraganem

Siatkówka: Porażka Legii z Huraganem

Kacper Piwnicki

04.10.2014 20:57

(akt. 08.12.2018 09:10)

W II kolejce II ligi siatkarze Legii przy Polnej przegrali z Huraganem 0:3. W I secie gra była zacięta. Drużyny walczyły punkt za punkt do wyniku 9:9. Jednak ostatecznie to goście byli górą w tej części gry, która zakończyła się wynikiem 22:25. W II partii warszawiacy nie mieli szans na zwycięstwo. Zawodnicy z Wołomina doprowadzili do wysokiej 10-punktowej przewagi i Legia przegrała kolejnego seta 14:25.

Zdjęcia z meczu (fot. Kacper Piwnicki)

W trzeciej części gry gospodarze zaczęli grać naprawdę dobrą siatkówkę, lecz tylko do wyniku 9:6. Później pojawiło sie kilka błędów i choć walczyli do końca, to po zawodnikach było widać zmęczenie. Tym samym młoda drużyna ze stolicy przegrała III seta 17:25 i całe spotkanie 0:3.

Legionistom brakuje doświadczenia i zgrania - tym przegrywają z rywalami. W grze Huraganu było widać więcej harmonii i cwaniactwa. Legioniści kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe 11 października z UKS Centrum Augustów.