
Siatkówka: Porażka w pierwszym meczu
25.09.2021 18:25
(akt. 26.09.2021 09:47)
Siatkarze Legii Warszawa przegrali u siebie 0:3 z MKS-em Będzin. Dla stołecznego klubu był to pierwszy mecz w obecnych rozgrywkach I ligi.
W sobotę, 2 października, legioniści zmierzą się na wyjeździe z Norwidem Częstochowa.
Legia Warszawa - MKS Będzin 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)

Kanada pisze historię: pierwszy punkt na mundialu po 36 latach oczekiwania

Arabskie kuszenie Raphinii – Brazylijczyk podjął decyzję w sprawie...

Barcelona planuje sprowadzi Cucurellę jeśli sprzeda Balde

Wisła Płock ma już następcę Mariusza Misiury

Cyle Larin ratuje Kanadę. Remis gospodarzy z Bośnią i Hercegowiną






Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.