Siatkówka: Porażka z Metrem

Redaktor Piotr Kamieniecki

20.10.2019 11:38

(akt. 20.10.2019 13:21)

Siatkarze Legii Warszawa przegrali derbowe spotkanie z Metrem. "Wojskowi" wygrali pierwszego seta, lecz kolejne partie padły łupem rywali.

Siatkarze "Wojskowych" w pierwszym secie wręcz zniszczyli lokalnych rywali. Legioniści wygrali 25:13 i wydawało się, że całe spotkanie potoczy się po myśli miejscowych. Było wręcz przeciwnie. W drugiej partii goście zwyciężyli 25:23 po zaciętej walce i tak samo było w kolejnej odsłonie rywalizacji, gdy Metro zwyciężyło 26:24.

W ostatnim secie legioniści nie podjęli już takiej walki i przegrali 19:25. "Wojskowi" w dotychczasowych czterech meczach dwukrotnie zwyciężyli oraz dwa razy okazali się gorsi. Legioniści zajmują aktualnie czwarte miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem sześciu punktów.

Legia Warszawa - Metro Warszawa 1:3 (25:13, 23:25, 24:26, 19:25)