Siatkówka: Seria porażek trwa

szerszen

Źródło: Legia.Net

15-12-2019 / 14:16

(akt. 15-12-2019 / 14:25)

Siatkarze Legii Warszawa kontynuują serię porażek. "Wojskowi" przegrali 0:3 z liderem rozgrywek BAS-em Białystok.

Zawodnicy stołecznej drużyny nie są w ostatnich tygodniach w najwyższej formie. Legionistów przed rywalizacją z liderem można było uznać za skazanych na pożarcie i... BAS Białystok bez większych problemów pokonał warszawiaków. 

W pierwszym secie goście z Białegostoku pokonali legionistów 25:21. Druga partia była najbardziej jednostronna. Liderzy rozgrywek drugiej ligi zwyciężyli do szesnastu. W ostatnim secie BAS ponownie wygrał z Legią 25:21. Rywale "Wojskowych" ponownie pokazali siłę i przewodzą tabeli rozgrywek z kompletem zwycięstw. 

Legioniści zajmują już przedostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz warszawiacy rozegrają na wyjeździe 21 grudnia o godzinie 18:00. Rywalem będą siatkarze SMS-u PZPS Spała. Rywale są czerwoną latarnią rozgrywek, a wygrana będzie wręcz obowiązkiem stołecznej drużyny. 

Tabela:

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Idą łeb w łeb z naszymi koszykarzami w tym sezonie. Jedni i drudzy tragedia.
~Hardman
  • 0 / 0
jak nie ma porządnego sponsora to nic z tego nie będzie - to jest po prostu siatkówka amatorska - i nie ma co się denerwować
Pułkownik
  • 0 / 0
Do diabła z tym wszystkim.
Szkoda nerwów.