Redaktor Kuba Szerszeń

Kuba Szerszeń

15.12.2019 14:16

(akt. 15.12.2019 14:25)

Siatkarze Legii Warszawa kontynuują serię porażek. "Wojskowi" przegrali 0:3 z liderem rozgrywek BAS-em Białystok.

Zawodnicy stołecznej drużyny nie są w ostatnich tygodniach w najwyższej formie. Legionistów przed rywalizacją z liderem można było uznać za skazanych na pożarcie i... BAS Białystok bez większych problemów pokonał warszawiaków.

W pierwszym secie goście z Białegostoku pokonali legionistów 25:21. Druga partia była najbardziej jednostronna. Liderzy rozgrywek drugiej ligi zwyciężyli do szesnastu. W ostatnim secie BAS ponownie wygrał z Legią 25:21. Rywale "Wojskowych" ponownie pokazali siłę i przewodzą tabeli rozgrywek z kompletem zwycięstw.

Legioniści zajmują już przedostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz warszawiacy rozegrają na wyjeździe 21 grudnia o godzinie 18:00. Rywalem będą siatkarze SMS-u PZPS Spała. Rywale są czerwoną latarnią rozgrywek, a wygrana będzie wręcz obowiązkiem stołecznej drużyny.