Redaktor Kuba Szerszeń

Kuba Szerszeń

08.12.2019 09:55

(akt. 08.12.2019 09:59)

Siatkarze Legii Warszawa przegrali 0:3 z Bestios Białystok. Była to trzecia z rzędu porażka stołecznej drużyny.

Od początku spotkania zawodnicy z Białegostoku przeważali na parkiecie. Gospodarze wygrali w pierwszym secie do 19. W drugiej partii drużyna Bestios zwyciężyła jeszcze pewniej, bo 25:18. Spotkanie nie miało wielkiej historii. Trzeci set także padł łupem ekipy z Podlasia. Warszawiaków stać było na najmocniejszą walkę w całym meczu, ale i tak przegrali 23:25.

Przegrana w Białymstoku była trzecią porażką legionistów z rzędu. Taka seria sprawiła, że "Wojskowi" spadli na siódme miejsce w tabeli, mając na koncie dwanaście punktów. Do liderującego BAS-u Białystok stołeczna ekipa traci już piętnaście "oczek".

Kolejnym rywalem warszawiaków będzie niepokonany lider rozgrywek. Spotkanie Legii z BAS-em odbędzie się w stolicy 14 grudnia o godzinie 18:00.