Siatkówka: Wygrana z MOS-em, Legia wiceliderem

Redaktor Piotr Kamieniecki

10.11.2019 19:00

(akt. 10.11.2019 22:37)

Siatkarze Legii Warszawa wygrali 3:1 derbowe spotkanie z MOS-em Wola. "Wojskowi" są wiceliderami grupy 2 w drugiej lidze.

Legioniści udanie rozpoczęli spotkanie od wygranej 25:19. W drugim secie rywalizacja była bardziej wyrównana, do rozstrzygnięcia potrzebna była gra na przewagi, ale Legia zwyciężyła 27:25. Potem do głosu doszli zawodnicy MOS-u, którzy pokonali gospodarzy do 22.

Jak się potem okazało, w czwartym, ostatnim secie, Legia ograła derbowych przeciwników 25:23. "Wojskowi" zwyciężyli w całym spotkaniu 3:1. Legioniści są aktualnie wiceliderami rozgrywek mając na koncie 12 punktów. Na pierwszej lokacie znajduje się z kompletem wygranych BAS Białystok.

Kolejne spotkanie warszawiacy rozegrają 16 listopada o godzinie 18:00. "Wojskowi" zmierzą się na wyjeździe z Huraganem Międzyrzec Podlaski, przedostatnim zespołem rozgrywek.