News: Skrót meczu z FK Astana

Skrót meczu Legii II z Ursusem - WIDEO

01.12.2013 23:00

(akt. 21.12.2018 15:37)

Piłkarze rezerw Legii wygrali 3:1 z Ursusem w meczu derbowym w rozgrywkach III ligi grupy łódzko - mazowieckiej. Legioniści przegrywali 0:1 po golu Dawida Jarczaka w 29 minucie meczu, ale trzy minuty później po akcji Norberta Misiaka piłkę do własnej bramki wpakował Rafał Zaborowski. Gracze trenera Dariusza Banasika prowadzili wyrównany bój i po przerwie zadali decydujące ciosy. Najpierw świetnym wykończeniem popisał się Bartłomiej Kalinkowski i wyprowadził zespół na prowadzenie, a wynik ustalił kapitalnym uderzeniem z dystansu rezerwowy tego dnia Mateusz Zawal.