News: Skrót meczu z FK Astana

Skrót meczu z Zagłębiem Sosnowiec

25.03.2017 17:06

(akt. 21.12.2018 15:37)

Korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych, piłkarze Legii udali się do Sosnowca na trzydniowe zgrupowanie, które zakończył mecz kontrolny z Zagłębiem. W ten sposób obie ekipy podtrzymały rytm meczowy. Spotkanie było ciekawe i dynamiczne w pierwszej połowie, w drugiej zaś tempo nieco spadło. Na prowadzenie mistrzów Polski wyprowadził Michał Kucharczyk, ale błyskawicznie wyrównali gospodarze za sprawą Michała Fidziukiewicza. Na początku drugiej odsłony z błędu Konrada Budka skorzystał Dominik Nagy i trafił na 2:1 dla Legii. Jak się później okazało, takim wynikiem zakończył się sobotni sparing. Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z tego wydarzenia.

Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Fidziukiewicz (9.min.) - Kucharczyk (8.min.), Nagy (47. min.)