News: W Sosnowcu w czwartek 20 grudnia

Sparing z Odrą Opole

12.11.2018 18:05

(akt. 22.12.2018 11:14)

Tak jak informowaliśmy przed tygodniem, piłkarze Legii w przerwie na mecze reprezentacji zagrają mecz sparingowy z Odrą Opole. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 10:30 na boisku głównym przy Łazienkowskiej 3. Odra Opole zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. Do tej pory oba zespoły rozegrały 47 meczów, z których 17 wygrała Legia wygrała, 13 razy lepsza była Odra, a 17-krotnie zanotowano remis. Bilans goli 69 do 54 na korzyść Legii.

Sparing będzie zamknięty dla mediów i publiczności. W trakcie poprzednich przerw na mecze drużyn narodowych, Legia rozegrała sparingi z Bruk-Betem Nieciecza (0:0) oraz białoruskim Dynamem Brześć (1:1).