Spartak wygrywa po emocjonującym spotkaniu

07.08.2011 19:20

(akt. 13.12.2018 23:02)

<p>Spartak Moskwa wygrał w sobotę z Terekiem Grozny 4:2. Nasz rywal w Lidze Europy przegrywał do 50. minuty 0:2. Gościom udało się jednak wyrównać, wtedy to na kilka minut przed końcem, na stadionie Ahmada Kadyrowa miała miejsce awaria prądu. Po godzinie udało się wszystko naprawić i pojedynek wznowiono. W doliczonym czasie gry, goście strzelili jeszcze dwa, zwycięskie gole. Bramki dla czerwono-białych zdobyli Dmitrij Kombarow, Ari, Artiom Dziuba oraz Wellinton. W zespole z Czeczenii nie zagrał Piotr Polczak. Ekipa ze stolicy Rosji kolejny mecz ligowy rozegra 14 sierpnia przeciwko Anży Machaczkała.</p>