Specjalne pakiety na rundę finałową

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

16-04-2019 / 18:23

(akt. 16-04-2019 / 18:27)

Trwa promocja na pakiety biletów na rundę finałową. Kibice mogą zapewnić sobie wstęp na mecze decydujące o losach mistrzostwa Polski.

Trwa promocja na bilety na mecze rundy finałowej. Klub przygotował dwa pakiety. Pierwszy pozwoli na obejrzenie spotkań z Cracovią i Piastem, a drugi zapewni wstęp na mecze z Pogonią i Zagłębiem.

Pierwszych 2000 sprzedanych pakietów honorowanych będzie okolicznościowym plakatem kolekcjonerskim związanym z Rokiem Deyny. Plakaty będą do odebrania w Legia FanStore od poniedziałku, 15 kwietnia do końca miesiąca. Przykładowo: za zakup dwóch pakietów otrzymasz dwa plakaty. Promocja trwa do wyczerpania zapasów! 

Sprzedaż pakietów dwumeczowych (Cracovia + Piast Gliwice oraz Pogoń Szczecin + Zagłębie Lubin) prowadzona jest od 15 kwietnia od godz. 13:00 do 18 kwietnia do godz. 13:00.

Zapraszamy do Strefy Kibica oraz do poniższych punktów stacjonarnych:

kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00, w soboty w godz. 10.00 - 17.00, a także w niedziele w godz. 10.00 - 16.00;

wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11.00 - 20.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

TUTAJ KUPISZ PAKIETY

NA RUNDĘ FINAŁOWĄ

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Koledzy pod sąsiednim artykułem dotyczącym pewnej dreżynki, najpierw narzekają na sens zamieszczania tegoż na portalu, po czym nabijają posty.
Sam uważam, że taki artykuł nie jest tu potrzebny, i jeśli koledzy zgadzacie się z moją opinią, to nie umieszczajcie z łaski swojej wpisów pod tymże. Albowiem redakcja dojść do konkluzji, iż nasza społeczność pała żądzą, aby czytać takie właśnie materiały i zacznie wstawiać je seryjnie ze względu na klikalność...
Skąd wiadomo czy jak kupowałem to czy jestem wśród tych 2 tys nagrodzonych tym plakatem?
Czy to chodzi ze pierwszych 2 tys w Fanstore którzy się zgłoszą?
~Xiu
  • 0 / 0
Niestety pakiety są niekorzystne dla osób spoza Wawy, jestem z Małopolski i ciężko będzie mi się wyrwać na dwa mecze ;(
Skoro tak to osobom z Małopolski, którym ciężko jest wyrwać się na dwa mecze klub oferuje bilety na pojedyncze spotkania.