Spotkanie z Jakubem Szumielewiczem
04.12.2013 12:07
Studenckie Koło Naukowe Zarządzania w Sporcie przygotowało szeroki wachlarz tematów, które zostaną poruszone podczas części wykładowej IX edycji Dni Biznesu w Sporcie. Jednym z prelegentów będzie członek zarządu oraz dyrektor wykonawczy Legii Warszawa Jakub Szumielewicz, który w czwartek o 15:15 spotka się w auli VII z uczestnikami konferencji. Początkowo Legię miał reprezentować prezes Bogusław Leśnodorski, ale niestety w ostatniej chwili został zmuszony odwołać swoją wizytę.
To jednak nie koniec tego co nas czeka drugiego dnia IX Dni Biznesu w Sporcie. Zacznie się on od wykładu Pawła Prusa z ThinkTank, który dokona analizy rynku sponsoringu sportowego w Polsce. Kolejny wykład poprowadzi ekspert w dziedzinie prawa sportowego, a także wspólnik UMG Sport Consulting Sp. z o.o. Michał Gniatkowski, który wskaże najważniejsze wyzwania, przed jakimi stoi polski sport w drodze do jego profesjonalizacji. Następnie wszyscy chętni będą mogli posłuchać Pawła Kozyry, który opowie o aktywności sponsoringowej firmy Comarch. A ma się czym pochwalić!
Wszyscy, którzy wybiorą się na Dni Biznesu w Sporcie, będą mogli również dowiedzieć się na wykładzie mistrza Europy w biegu na 400m przez płotki Pawła Januszewskiego, jak wygląda organizacja społecznych imprez sportowych. Pozostając w lekkoatletycznych klimatach, Kamil Kukułka przedstawi aspekty związane z organizacją i promocją IAAF Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, które już w marcu odbędą się w Sopocie. Listę osobistości, które w czwartek 5 grudnia pojawią się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, uzupełnia Maciej Wojnicki z Arskom Lab, a tematem jego wykładu będą wyzwania stojące przed agencjami marketingu sportowego.
Wstęp na wykłady jest wolny, dlatego jeszcze raz zapraszamy wszystkich, którzy mają czas w czwartek 5 grudnia i chcą lepiej poznać powiązania pomiędzy biznesem oraz sportem.
Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.