Sprzedaż biletów na mecz Legia – Dinamo

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

02-08-2021 / 15:05

(akt. 02-08-2021 / 15:09)

We wtorek, 10 sierpnia o godzinie 21:00, na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej rozpocznie się rewanż Legii z GNK Dinamo w III rundzie el. Ligi Mistrzów. Zamknięta sprzedaż biletów na to spotkanie dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/22 rozpoczęła się w poniedziałek, 2 sierpnia o godz. 15:00 i potrwa do środy, 4 sierpnia do godz. 11:00. Start sprzedaży otwartej nastąpi w środę, 4 sierpnia od godz. 11:00.

Osobom, które przedłużyły karnet bez zwrotu środków przysługuje prawo uczestnictwa w meczu z GNK Dinamo w ramach tego karnetu. Wszyscy Karnetowicze mogą dokonać zakupu na swoje miejsca, natomiast w przypadku sprzedaży otwartej nie wszystkie miejsca będą dostępne. Podczas sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu mają możliwość zakupu biletu w reżimie 50% pojemności stadionu. Bilety będą kodowane z zachowaniem obostrzeń.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online - KLIKNIJ.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Wejścia na stadion Legii możliwe jest za pomocą różnych nośników:

1. Karta kibica Legii Warszawa Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Przypisz bilet do karty” na stadion wejdziesz na podstawie swojej karty kibica przykładając ją do czytnika. Przed podejściem do bramek przygotuj kartę kibica i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

2. Bilet PDF Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Bilet PDF” na stadion wejdziesz na podstawie wydrukowanego biletu. Zalecamy wydrukowanie biletu na drukarce laserowej. Przed podejściem do bramek przygotuj bilet i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

3. Bilet sms/wallet Jeśli przy zakupie wybrałeś opcje bilet sms/wallet na swój telefon, kliknij w link, aby go otworzyć (działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS). Przed podejściem do bramek przygotuj bilet w telefonie oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

Pamiętaj!

W każdej chwili możesz zalogować się do systemu biletowego na swoje konto i sprawdzić nośnik biletu!

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, zachęcamy kibiców do wcześniejszego przyjścia na stadion Legii Warszawa. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych kolejek, a także usprawni całą przedmeczową komunikację.

KUP BILET

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 0 / 0
Bilet kupiony, tylko zwycięstwo !!