Sprzedaż biletów na mecz Legia Warszawa – Wisła Płock

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

18-07-2021 / 13:13

(akt. 18-07-2021 / 12:47)

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz przy Łazienkowskiej w ramach I kolejki PKO BP Ekstraklasy. 24 lipca o godz. 20:00 Legia Warszawa podejmie Wisłę Płock.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO SYSTEMU BILETOWEGO

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć

Prosimy o zwrócenie uwagi na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym.

Pamiętaj!

  • Jeśli wybrałeś/-aś bilet na karcie kibica, wchodzisz na stadion przykładając swoją kartę.
  • Jeśli wybrałeś/-aś bilet pdf, wchodzisz na stadion wyłącznie na podstawie wydrukowanego biletu.
  • Jeśli wybrałeś/-aś bilet na telefon (sms/wallet), wchodzisz na stadion przykładając telefon z wyświetlonym biletem.

Przed podejściem do bramek przygotuj swój bilet – dzięki temu wszyscy kibice szybciej wejdą na stadion.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
To rozpoczynamy walkę o Mistrzostwo Polski.