Sprzedaż zamknięta pakietów na mecze Ligi Europy

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

09-09-2021 / 12:06

(akt. 09-09-2021 / 12:13)

W czwartek, 9 września, o godz.12:00 wystartował pierwszy etap sprzedaży na mecze pucharowe, w którym klub udostępnia możliwość zakupu pakietu na wszystkie trzy domowe mecze fazy grupowej Ligi Europy dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/2022.

Sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów będzie trwała od 9 września od godz. 12:00 do 15 września do godziny 11:59. Następnie rozpocznie się otwarta sprzedaż pakietów.

POSIADACZE KARNETÓW NA SEZON 2021/22

9 września o godz. 12.00 rozpoczęła się sprzedaż zamknięta pakietów na mecze Ligi Europy w sezonie 2021/22. Doceniając wsparcie i wyjątkowe zaangażowanie w codzienne życie klubu tradycyjnie udostępniamy w pierwszej kolejności możliwość zakupu pakietu karnetowiczom z obecnego sezonu. W trakcie trwania sprzedaży zamkniętej posiadacze karnetów całosezonowych oraz karnetów LITE 21/22 mogą wybrać swoje dotychczasowe miejsce lub zmienić je na dowolne dostępne w systemie. Kupując pakiet na mecze fazy grupowej Ligi Europy można zaoszczędzić nawet do 121 zł!

BEZ BARIER

Wszystkie osoby, które posiadają bezpłatny karnet na sezon 2021/2022 w ramach programu BEZ BARIER wejdą na mecze fazy grupowej Ligi Europy na podstawie swoich abonamentów na dotychczasowe miejsca.. Nie ma zatem potrzeby wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z rezerwacją swojego miejsca.

Pozostałe osoby uczęszczające na stadion w ramach programu BEZ BARIER, będą mogły kupić pakiet z 50% zniżką od podstawowej ceny.

SENIORZY

Wszystkie osoby, które posiadają bezpłatny karnet SENIOR na sezon 2021/2022, wejdą na mecze fazy grupowej Ligi Europy na ich podstawie. Nie ma zatem potrzeby wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z rezerwacją swojego miejsca.

Pozostałe osoby korzystające z bezpłatnych zaproszęn na poszczególne mecze Legii będą mogły dokonać zakupu pakietu z 50% zniżką od podstawowej ceny.

UWAGA! POSIADACZE KART KIBICA LEGII WARSZAWA.

Prosimy wszystkich kibiców posiadających karty kibica Legii Warszawa, w szczególności osoby posiadające karnet sezonowy oraz te osoby, które zamierzają dokonać zakupu pakietu na mecze fazy grupowej Ligi Europy, o sprawdzenie daty ważności swoich kart. Bez ważnej karty kibica nie ma możliwości zakupu pakietu na mecz Ligi Europy.

Zakupu pakietu można dokonać w TYM miejscu!

W razie problemów prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Klienta pod adresem [email protected] lub pod numerem tel. +48 22 318 20 91 i +48 22 318 20 79. 

Komentarze (23)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy szeregowy
 • 1 / 0
O ile różnica cenowa między pakietem na ,,Wschodnią ,, a ,, Żyletą ,, trochę szczypie w oczy - to różnica między posiadaczami stałego karnetu a bezkarnetowcami / 50 zł. / -to blamaż i kpina , z najbardziej wytrwałych , z najdłuższym stażem i oddanych kibiców ........
Ceny dla posiadaczy karnetów są adekwatne do rangi wydarzenia. Trzy wspaniałe wieczory szykują się na Ł3 !!!!
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Pakiecik już jest, 329 zł to jak za darmo.
Generał brygady
 • 1 / 0
I bardzo dobrze. Jedynie na Żyletę powinno być trochę drożej
na Zyletę to nie wiem, czy jest sens sprzedawać, pewnie po 1 meczu będzie zamknięta na dwa kolejne ;-)
Generał brygady
 • 0 / 0
Już wiedzą że samej Żylety nie ma sensu zamykać
Czyli pojedynczego biletu nie będzie można kupić?
Podpułkownik
 • 0 / 0
Będzie można, o ile coś zostanie po sprzedaży pakietów
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Można
Pułkownik
 • 0 / 0
Można kosztuje od 15zł do 180
Podporucznik
 • 0 / 0
Z jednej strony pomysł super ale... Zawsze jest jakieś ale. NA jednym meczu być nie mogę więc zakup pakietu po pierwsze ze względu na finanse a po drugie aby nie blokować miejsca jest dla mnie bez sensu. Szkoda że nie mogę tego jednego dnia meczowego oddać komuś innemu.Może dobrze byłoby pozostawić np 20% stadionu na zakup pojedynczych wejściówek. Chetni i tak się znajdą a wszyscy mieliby podobne szanse zobaczenia choc jednego meczu w LE.
Mój pierwszy generalski wpis, wieczorem uczczę tę okazję winem musującym ; - )
No i będzie dobrze, Panie Generale ;-)
Pozdrawiam
Pani General dziękuje ; - )
Generał broni
 • 1 / 0
Gratulacje awansu. Witamy w elicie :)
Generał dywizji
 • 1 / 0
Taka nominacja zobowiązuje pisać "wężykiem". ;)
Pułkownik
 • 1 / 0
Hehe, czas leci !
I do tego to przecie pierwsza Bialoglowa :)
A ja zostalem w tylach jak jakis maruder. Trzeba doszlusowac do kolumny !
Gratulacje :)
I lekkiej głowy o poranku życzę ;)
~ss
 • 0 / 0
Fajne mecze beda. :)
Chorąży
 • 1 / 0
To będą 3 udane wieczory na Łazienkowskiej! Kto przegapi ten trąba!
Porucznik
 • 5 / 2
Kupować ludzie. Jakość kosztuje. Jesteś kibicem - wspierasz swój Klub finansowo kupując bilet. Nie pasuje Ci Januszu, to do Zabrza i po bilet za 5 PLN(pamiętam z 10 lat temu zrobili akcje bilet za tyle właśnie) i oglądać jak się kopią po czołach z Łęczną :)
Kapral
 • 2 / 3
Wiedziałem, że będzie tanio
~K(L)ajber
 • 1 / 0
Kupione :)