Superpuchar Polski: Legia - Wisła Płock 1:2

Źródło:

22.07.2006 08:32

(akt. 25.12.2018 09:55)

Legia przegrała z Wisłą Płock 1:2. W pierwszej połowie "Nafciarze" szybko objęli prowadzenie po rzucie karnym juz w 2 minucie. Pewnym wykonawca byl <b>Paweł Magdoń</b>. Do przerwy Legia nie zdołała stworzyć sobie żadnej groźnej sytuacji. Po przerwie było pod tym względem znacznie lepiej czego efektem był gol <b>Tomasza Kielbowicza</b>. Niestety Legia nie wykorzystała serii dogodnych okazji co się zemściło w 74 min, kiedy to gola na wagę Superpucharu zdobył <b>Paweł Sobczak</b>.<br> <a href=http://relacja.legia.net class=link>Relację tekstową z meczu znajdziecie pod tym adresem</a><br>Pełna relacja dostępna jest <a href=mecz.php?id=260 class=link>tutaj</a><br><a href=fotoreportaz.php?id=409 class=link>Zdjęcia znajdziecie tutaj</a>.