Tenis wraca na korty przy Myśliwieckiej

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa, legia.com

30-04-2021 / 21:50

(akt. 30-04-2021 / 22:06)

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy dość obszernie o tym, że legijny tenis zamarł. Legia, którą nie tak dawno reprezentowała zwyciężczyni French Open, nie miała żadnego zawodnika w swoich szeregach, a korty obok stadionu były w posiadaniu miejskiej spółki, Aktywna Warszawa”.

O tym co działo się wówczas z sekcją tenisa informowaliśmy w tym miejscu. W zeszłym roku powstała nowa sekcja Legia Tenis, która we wniosku o dzierżawę kortów zapewniała planowane szkolenie dzieci i młodzieży, profesjonalne szkolenie zawodników seniorskich, a w przyszłosci organizację prestiżowych turniejów ITF, ATP i WTA. W listopadzie Dariusz Mioduski informował, że klub finalizuje rozmowy w sprawie dzierżawy kortów tenisowych i stworzy jeden z najnowocześniejszych obiektów tenisowych w Polsce. - Będziemy też rozwijać sieć szkółek tenisowych, które uzupełnią naszą wielosekcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży. Dotarcie do młodych odbiorców jest zresztą jednym z najważniejszych celów na najbliższe lata, dlatego wokół marki Legii tworzymy nowe projekty związane między innymi z gamingiem i lifestyle’em. Chcemy, aby Legia i jej obiekty stały się nie tylko areną profesjonalnej rywalizacji, ale także codziennym, ogólnodostępnym centrum sportu i rozrywki dla mieszkańców. Miasto zyska na atrakcyjności, a Legia poszerzy grupę odbiorców i lepiej odpowie na ich potrzeby, budując jednocześnie nowe źródła przychodów, dzięki którym będziemy mogli podnosić poziom sportowy i osiągać sukcesy - mówił dla "Pulsu Biznesu" właściciel Legii Warszawa.

Teraz klub poinformwoał, że od początku maja Legia Tenis & Golf powraca na Myśliwiecką oferując swojej społeczności potencjał dziesięciu ziemnych kortów po gruntownej renowacji oraz doświadczoną kadrę trenerską. Wśród oferowanych produktów znajleżć możemy możliwość klasycznej gry na kortach jak i ofertę szkoleniową rozwijającą umiejętności bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Klub zaprasza do skorzystania z zajęć indywidualnych, ale i też szkoleń prowadzonych przez byłych zawodników ATP TOP 500 , czy też dwudniowych zgrupowań wypełnionych nie tylko treningami tenisowymi, ale również zajęciami motorycznymi i psychologii sportu. Dla dzieci przewidziane są zajęcia indywidualne, grupowe, a niedługo półkolonie. Przed wejściem na kort do dyspozycji ma być zaplecze sanitarne, sauna, jacuzzi oraz w pełni wyposażona siłonia.

W nazwie spółki oprócz tenisa widnieje fraza golf. Klub wkrótce ma zaprosić fanów tej dyscypliny sportu i oferować multimedialne symulatory oraz produkty szkoleniowe na najlepszych polach golfowych w Polsce.

Godziny otwarcia kompleksu:

Poniedziałek – Piątek godz. 07:00 – 22.00 (możliwość „Early Birds” od godz: 05:00 do 07:00 – konieczność indywidualnego kontaktu)
Sobota – Niedziela godz. 08:00 – 22:00

Kontakt i rezerwacje:
Tel. 222 450 450
Mail: [email protected]
ul. Myśliwiecka 4a Warszawa

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał
  • 0 / 0
Dziś wygrana Igi w Madrycie. Gratulacje!
Generał
  • 3 / 0
Ikoną Legii mogła być Iga Świątek. Zakochana w Legii, a my w niej.
Najbardziej przykro tej klubowej straty.
Ona zakochana w Legii ?
To był tylko interes, nie ma mowy o zakochaniu.
~wkw
  • 2 / 1
Bravo Prezes!
Marszałek Polski
  • 0 / 2
Bravo? To Ty, AML? ;-)
Pamiętam jak naście lat temu oglądało się treningi Legii właśnie z trybun kortów. Dobry widok był na boiska treningowe.
Marszałek Polski
  • 2 / 0
„Tenis wraca na korty przy Myśliwickiej”
Zajmijcie się tym bykiem w tytule, z łaski swojej.