Terminarz III ligi. Legia II zacznie w Radomsku

Piotr Kamieniecki

Źródło: 90minut.pl

05-07-2019 / 14:47

(akt. 05-07-2019 / 15:08)

Poznaliśmy terminarz pierwszej grupy trzeciej ligi, w której występują rezerwy Legii Warszawa. "Wojskowi" rozpoczną zmagania 3 lub 4 sierpnia na wyjeździe, a rywalem będzie beniaminek rozgrywek, RKS Radomsko.

Rozgrywki III ligi rozpoczną się na początku sierpnia. W pierwszej kolejce zespół Piotra Kobiereckiego zagra na wyjeździe, rywalem będze jeden z czterech beniaminków, RKS Radomsko. W przeszłości żółto-niebiescy grali w Ekstraklasie - miało to miejsce na początku XXI wieku. Pierwsza drużyna Legii rozegrała sześć meczów z RKS-em: cztery wygrała, jeden zremisowała i jeden przegrała. Poza zespołem z Radomska, nowymi ekipami w stawce są również Pogoń Grodzisk Mazowiecki, KS Wasilków oraz Concordia Elbląg.

Już w trzeciej kolejce dojdzie do meczu rezerw Legii z innym zespołem z Warszawy, Polonią (14 sierpnia). Mecz "Wojskowych" z Ursusem odbędzie się zaś w następnej serii gier na obiekcie "Traktorków". Poniżej pełen terminarz rundy jesiennej. 

Terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia 

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 
Ursus Warszawa - Broń Radom 
Huragan Morąg - Sokół Ostróda 
KS Wasilków - Pelikan Łowicz 
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie 
RKS Radomsko - Legia II Warszawa 
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia 

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 
Concordia Elbląg - KS Wasilków 
Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
RKS Radomsko - Huragan Morąg 
Broń Radom - Legia II Warszawa 
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 

Kolejka 3 - 14 sierpnia 

Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 
Huragan Morąg - Broń Radom 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko 
KS Wasilków - Sokół Ostróda 
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki 

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia 

Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 
RKS Radomsko - KS Wasilków 
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Polonia Warszawa - Huragan Morąg 
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia 

Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 
Huragan Morąg - Ursus Warszawa 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 
KS Wasilków - Broń Radom 
Olimpia Zambrów - RKS Radomsko 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda 
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września 

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 
RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Broń Radom - Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa - KS Wasilków 
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Legia II Warszawa - Huragan Morąg 

Kolejka 7 - 7-8 września 

Huragan Morąg - Unia Skierniewice 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 
KS Wasilków - Ursus Warszawa 
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Elbląg 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 

Kolejka 8 - 14-15 września 

Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 
RKS Radomsko - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Broń Radom - Znicz Biała Piska 
Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 
Legia II Warszawa - KS Wasilków 
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 9 - 21-22 września 

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 
KS Wasilków - Huragan Morąg 
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa 
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom 
Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 

Kolejka 10 - 28-29 września 

Unia Skierniewice - Concordia Elbląg 
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska 
Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wasilków 

Kolejka 11 - 5-6 października 

KS Wasilków - Unia Skierniewice 
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Huragan Morąg 
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 

Kolejka 12 - 12-13 października 

Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 
RKS Radomsko - Concordia Elbląg 
Broń Radom - Pelikan Łowicz 
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
KS Wasilków - Olimpia Zambrów 

Kolejka 13 - 19-20 października 

Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Wasilków 
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa 
Concordia Elbląg - Broń Radom 
Sokół Ostróda - RKS Radomsko 

Kolejka 14 - 26-27 października 

Unia Skierniewice - RKS Radomsko 
Broń Radom - Sokół Ostróda 
Polonia Warszawa - Concordia Elbląg 
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 
KS Wasilków - Znicz Biała Piska 
Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 

Kolejka 15 - 2-3 listopada 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 
Concordia Elbląg - Ursus Warszawa 
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 
RKS Radomsko - Broń Radom 

Kolejka 16 - 9-10 listopada 

Unia Skierniewice - Broń Radom 
Polonia Warszawa - RKS Radomsko 
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg 
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Biała Piska 

Kolejka 17 - 16-17 listopada 

Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Concordia Elbląg - Huragan Morąg 
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 
RKS Radomsko - Ursus Warszawa 
Broń Radom - Polonia Warszawa 

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Bardzo jestem ciekaw, jaka to ostatecznie będzie kadra naszych rezerw... Mam nadzieję, że powalczą. Nie mówię o awansie, ale o dobrej grzej, bez wstydu.
~Hillman
  • 0 / 0
Kawał drogi do Radomska pod samo województwo śląskie