TOTALbet - gwarancja najwyższego kursu na Legię w pucharach

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: TOTALbet

22-09-2020 / 14:06

(akt. 22-09-2020 / 14:28)

Legia, Lech i Piast - te polskie drużyny zaprezentują się w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy. W TOTALbet wspieramy swoich i dajemy gwarancję najwyższego kursu na zwycięstwa polskich klubów w pucharach. Znajdziesz wyższy kurs? Daj znać, a podniesiemy poprzeczkę!

Przypominamy, żartner serwisu Legia.Net, legalny bukmacher TOTALbet, przygotował specjalną promocję dla czytelników Legia.Net. Każdy, kto założy konto z kodem LEGIANET, oprócz standardowego bonusu, dostanie dodatkowy, w wysokości 10 zł. Wystarczy wejść na stronę TOTALbet, zarejestrować się koniecznie wpisując kod LEGIANET. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

LEGIA WARSZAWA - DRITA GNJILANE

Czesław Michniewicz zadebiutuje w roli trenera Legii Warszawa w meczu z Dritą Gnjilane. W tym przypadku wyraźnym faworytem są mistrzowie Polski. Nie wahamy się podnieść kursu na Legię do najwyższego poziomu! Kto skorzysta?

KURSY NA MECZ LEGIA - DRITA
Wygrana LegiiRemis Wygrana Drity
1.275.609.60

 

APOLLON LIMASSOL - LECH POZNAŃ

Jako pierwszy na boisko wybiegnie Lech, który w środę zagra na wyjeździe z Apollonem. Potencjał klubów jest podobny, a na korzyść Cypryjczyków przemawia własne boisko. Wierzysz, że Kolejorz da sobie radę? Obstaw jego wygraną po najwyższym kursie!

 
Wygrana ApollonuRemis Wygrana Lecha
2.373.053.30

 

FC KOPENHAGA - PIAST GLIWICE

W czwartek o godz. 20:00 rozpocznie się mecz FC Kopenhaga - Piast Gliwice. Zdecydowanym faworytem są Duńczycy, ale Piast w poprzedniej rundzie utarł nosa rywalom z Austrii. Czy zaskoczy także tym razem? Kurs jest bardzo wysoki! 

 
Wygrana KopenhagiRemis Wygrana Piasta
1.404.2010.00

 

Warto pamiętać - przy trzech zdarzeniach z kursem min. 1.20 grasz BEZ PODATKU!

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
„Przypominamy, żartner serwisu Legia.Net…”
Freudowskie przejęzyczenie?
Generał dywizji
  • 0 / 0
Lepiej się wziąć do pracy
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Hazard uzależnia.