TOTALbet: Wysokie kursy na mecz Legii z Piastem

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

04-05-2019 / 16:00

(akt. 04-05-2019 / 14:27)

Ranga meczu Legii z Piastem determinuje wysokie kursy bukmacherów. Analitycy naszego partnera, legalnego bukmachera TOTALbet, wycenili wygraną legionistów aż na 2,02 za każdą złotówkę. Trudno przypomnieć sobie tak wysoką stawkę za domowe zwycięstwo Legii w meczach na naszym podwórku.

Choć inny scenariusz, niż wygrana legionistów nie wchodzi w grę, to w przypadku remisu każda postawiona złotówka będzie mnożona razy 3,50, a wygrana Piasta została wyceniona na 4,2. Pełną ofertę kursów na mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy znajdziecie tutaj.

Użytników Facebooka zapraszamy na nasz profil, gdzie wspólnie z TOTALbet organizujemy typowanie wyniku i minuty strzelenia gola w meczu Legii z Piastem.  Dla tych, którzy trafią lub będą najbliżej, TOTALbet przygotował pięć freebetów o wartości 40 zł każdy. Zapraszamy.

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kursy nie graja i weź obstawiaj Polska ligę :)
Utworzyłem konto, potwierdziłem link aktywacyjny. I nic. Nadal nie mogę się zalogować, pojawia się komunikat: konto aktywne, możesz się zalogować. Po czym loguję się i pojawia się komunikat: konto nieaktywne.
Nie, to nie :-)
~Leon
  • 1 / 0
Nie wiem jak wy ale ja nigdy nie obstawiam meczów Legii ani reprezentacji Polski (bez wzgledu w jakiej dyscyplinie).raz że stres,dwa że "nieetyczne"
Marszałek Polski
  • 2 / 0
Zamienię wysokie kursy na wysoką wygraną.
Manekin, mierzysz wysoko i słusznie, ale ja dzisiaj mam taki minimalistyczny nastrój, biorę 3 punkty i wynik mnie nie interesuje;-)
PS
Oglądam właśnie Bundesligę, Bayernowi już należały się dwa karne i nic, mimo że jest var. Co na to Boniek???:-) Dobra, czepiam się:-)
Pozdrawiam
Podobno prezes niemieckiej federacji piłkarskiej juz kontaktował sie z Bońkiem prosząc o rade jak rozwiazuje sie takie sytuacje ;) haha
Prezes niemieckiej federacji zrozumiał, że musi powiedzieć: "Entschuldigung". Chwilę po meczu wypowiedział te słowa, niestety, dodał jeszcze "Fans Danzig":-)
Słyszałem, że Rummenigge już pisze oświadczenie i liczy na fair play ze strony DFB ;-)
Edek,
a że przed Bayernem finał pucharu Niemiec to...;-) Cóż, pewne analogie łatwo dostrzec;-)
Może buki wiedza coś więcej o sędziowaniu?