janior

Źródło:

13.08.2002 09:50

(akt. 05.01.2019 07:43)

Dokładnie w czerwcu rok temu piłkarze III-ligowych rezerw Legii Warszawa wygrały rozgrywki w swojej grupie. W tej chwili rezerwy grają w IV lidze. Choć w meczu z Targówkiem i to na własnym boisku zagrało aż dziewięciu zawodników z pierwszej drużyny ulegli 0:1. Bramka dla Targówka padła w 72 minucie po rzucie rożnym zdobył Daniel Wysocki. Na domiar złego ostatni 12 minut meczu Legia grała w 10. Za drugą żółtą kartkę boisko musiał opóścić Mariusz Zganiacz. W dodatku faulował on na polu karnym, jednak "11" obronił Artur Boruc. Mecz obserwowali Dragomir Okuka i Dariusz Kubicki. Skład Legii: Boruc - Nowak, Gmitrzuk, Michalak, Siadaczka - Solnica, Zganiacz, Rogowski (46' Kruczek), Szewczyk (74' Sawicki) - Svitlica (66' Eresaba), Wróblewski.