Carlitos

Treningi przy Łazienkowskiej, powrót Carlitosa

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

15.02.2023 19:00

(akt. 15.02.2023 19:03)

Po meczu z Cracovią piłkarze Legii w środę wrócili do treningów - tym razem jednak nie w Legia Training Center, ale na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3.

Piłkarze Legii dzielą boiska z zawodnikami Szachatara. Na podgrzewanej płycie w LTC ćwiczą gracze z Doniecka, zaś na podgrzewanej płycie przy Łazienkowskiej pracować będą w najbliższym czasie "Wojskowi". Boisko obok stadionu jest w bardzo dobrym stanie, wszyscy chwalili jakość murawy. Na głównym boisku w czwartek Szachtar Donieck zmierzy się z Rennes w ramach rozgrywek Ligi Europy.

Najważniejszą informacją jest powrót do treningów na boisku Carlitosa, który w meczu z Koroną Kielce złamał rękę. Hiszpan wziął udział w rozgrzewce i grze w "dziada", a później miał indywidualne ale piekielnie ciężkie zajęcia - były to biegi interwałowe, czasem z piłką przy nodze. Na zajęciach brakowało Filipa Mladenovicia - pracował z fizjoterapeutami, kontuzjowanych Lindsaya Rose'a i Blaza Kramera.

Główną częścią zajęć były gierki na małej przestrzeni - były gra po obwodzie, wymiana podań na jeden i dwa kontakty, zmienianie ciężaru gry czy wyjście spod pressingu. Znakomicie w gierkach czuł się Josue, dobrze wyglądał Bartosz Slisz. Warto zauważyć, że podczas gierek rolę bramkarzy pełnili Kacper Tobiasz i Cezary Miszta, zaś indywidualne zajęcia z trenerem Arkadiuszem Malarzem mieli Dominik Hładun i Jakub Trojanowski.

Kolejne zajęcia zastały zaplanowane na czwartek na godzinę 10:30.

Polecamy

Komentarze (46)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.