Piotr Szydłowski

Źródło: poloniabytom.com.pl

19.01.2010 17:54

(akt. 16.12.2018 15:32)

Testowany od dwóch tygodni w Polonii Bytom Wojciech Trochim wydaje się być coraz bliżej angażu w ekipie trenera Jurija Szatałowa. Dziś drużyna z ulicy Olimpijskiej rozegrała mecz kontrolny z GKS-em Tychy, a 20-letni zawodnik Młodej Legii spędził na murawie pierwsze 45 minut spotkania. Legionista wyróżnił się golem strzelonym zza pola karnego w 14. minucie, a dwukrotny mistrz Polski pokonał "Tycholów" 2:1. W meczu nie zagrał wypożyczony z Legii do Polonii bramkarz, Wojciech Skaba. Jutro poloniści rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem rywalem bytomian będzie Cracovia Kraków.