Trzech nowych graczy dołączyło do futsalowego zespołu

Kamil Bloch

Źródło: Legia.Net

23-01-2020 / 14:29

(akt. 23-01-2020 / 14:52)

Trzech nowych zawodników dołączyło do drużyny Legii w futsalu. Ekipę, która walczy o awans na zaplecze ekstraklasy, wzmocnili Olaf Wójtowicz, Sebastian Papiernik oraz Michał Zalewski.

Sebastian Papiernik i Michał Zalewski to byli zawodnicy Zdrowia Garwolin, w którym to byli wyróżniającymi się graczami. - Miło nam przedstawić dwójkę nowych zawodników, których przyjście do naszej drużyny zapowiadaliśmy parę dni temu. Już oficjalnie dwójka czołowych zawodników Zdrowie Garwolin będzie w nowej rundzie reprezentować nasze barwy. Papiernik i Zalewski byli wyróżniającymi się zawodnikami naszej ligi. Jesteśmy przekonani, że wzmocnią naszą drużynę i wspomogą w walce o cele, które sobie stawiamy. Jeszcze raz witamy i życzymy powodzenia - czytamy na Facebooku Legia Futsal. Trzecim nowym zawodnikiem w kadrze Legii został 19-letni Olaf Wójtowicz, który ma już nawet za sobą debiut w stołecznym zespole. 

Na półmetku sezonu zasadniczego futsalowej II Ligi Legia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z kompletem zwycięstw. Najbliższe ligowe spotkanie legioniści rozegrają we wtorek, 28 stycznia o godzinie 20:00. Ich rywalem będzie AZS AWF Warszawa. W weekend 8-9 lutego futsalistów czeka z kolei walka o awans do 1/8 finału Pucharu Polski. O grę w najlepszej szesnastce tych rozgrywek legioniści zagrają z przedstawicielem ekstraklasy, Red Devils Chojnice. 

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
  • 0 / 0
Może to nieco głupie pytanie...
Czy futsal to liga zawodowcow ?
Ekstraklasa tak. Podlega pod PZPN.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Futsal naprawdę fajnie się ogląda. Powodzenia panowie :)!
Chojnice jeszcze parę lat temu czołówka w Polsce, teraz jak ich Legia ogra, to nie będzie to sensacja.
Sierżant
  • 0 / 1
Chójnice są słabe
Chojnice*
Pułkownik
  • 0 / 0
Mecz z Red Devils Chojnice pokaże nam gdzie teraz jest Legia Futsal. Oni zajmują ostatnie miejsce w ekstraklasie jak Legia ich ogra będzie super!