Trzecie miejsce Klepackiej, słaby występ Nowackiej

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

27-05-2019 / 10:55

(akt. 27-05-2019 / 10:56)

Zawodniczka Legii Zofia Klepacka zajęła trzecie miejsce w klasie RS:X w regatach żeglarskiego Pucharu Europy w holenderskim Medemblik. Swój krążek Polka zadedykowała pamięci rtm. Witolda Pileckiego. Zwyciężyła Holenderka Lilian de Geus, a druga była Dunka Laerke Buhl-Hansen. Przed rokiem reprezentantka Polski triumfowała w tej imprezie.

W wyścigu medalowym Klepacka, dotychczasowa wiceliderka, uplasowała się na siódmej pozycji. Najlepsza była de Geus, a za nią sklasyfikowane zostały Buhl-Hansen i Finka Tuuli Petaja-Siren.

Oktawia Nowacka (CWKS Legia Warszawa) zajęła 25. miejsce w zawodach Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym w Pradze. To drugi występ brązowej medalistki olimpijskiej z Rio de Janeiro po długiej przerwie. Na początku maja była 14. w Szekesfehervar. Po dwóch konkurencjach finału Nowacka była 11., ale słabsza postawa w jeździe konnej, a zwłaszcza w biegu połączonym ze strzelaniem zepchnęły ją do trzeciej dziesiątki. Jej dorobek to 1300 pkt.

Komentarze (53)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 4 / 4
Gratulację dla Zosi za wynik w regatach żeglarskiego Pucharu Europy , a za szambo wylane tutaj poniżej na KOBIETĘ, zawodniczkę Legii bez względu jakich by poglądów nie miała, no chyba że wg. niektórych nie ma prawa do swoich poglądów, to walcie się na ryje. Brzydzę się takimi ludźmi moralizatorami, którzy wymagają szacunku, kultury samemu nic nie reprezentując w tym temacie.
Przychylam się niestety do tezy, że na tym forum działają multikontowcy, oceny pod komentarzami wydają się to potwierdzać, lepszym rozwiązaniem była poprzednia forma Legia.Net.
Generał broni
 • 3 / 3
A i jeszcze jedno, nie sądziłem, ze na tym forum spotkam się kiedykolwiek z kontestacją osoby rotmistrza Pileckiego. Z całego serca wami, wszystkimi którzy to robią brzydzę się.
Kolego, unosisz się, jakby poleciały w kierunku tej kobiety jakieś wyjątkowo wulgarne inwektywy. To, że swoimi chamskimi i prostackimi komentarzami wprawia wiele osób o zażenowanie i dzięki temu traci sympatię i resztki szacunku jako człowiek. Nie wmówisz ani mnie, ani nikomu innemu, że należy ślepo wielbić kogoś bo jest dobrym sportowcem. Chwała jej za to, serio, ale to, jakim jest człowiekiem też wiele o niej mówi. A mówi o niej wiele złego niestety. Można się nie zgadzać z czyimiś poglądami, każdy ma prawo do własnych przekonań, jednak jeśli jesteś "osobą publiczną" i otwarcie tryskasz mową nienawiści, dyskryminacji i homofobii - to musisz się liczyć z faktem, że to do ciebie wróci. Tyle w tym temacie.
Młodszy chorąży
 • 2 / 1
Mową nienawiści to tryskają głównie jej przeciwnicy.

Bredzą o tolerancji, o niedyskryminowaniu innych, o demokracji a sami najchętniej by zamordowali wszystkich co mają inne zdanie niż oni.
@Hulk - co to jest za argument w ogóle? :D Jeśli nie widzisz nic złego w dyskryminacji choćby mniejszości seksualnych, to w porządku, Twoja prywatna sprawa. Jednak jeśli takim nastawieniem reklamuje się osoba publiczna i w dodatku zawodniczka Legii - to ja widzę w tym problem. Celowo użyłem słowa reklamuje, bo to, co ona wyprawia w mediach to zwykłe promowanie swojej osoby. Jeszcze do niedawna nikt (poza fanami tej dyscypliny sportu) o niej nie słyszał, a teraz nagle zna ją cała Polska i to niestety nie za sprawą jej świetnych wyników sportowych, tylko prostackich i chamskich komentarzy w sieci. A Ty uważasz, że to ludzie, którzy ją krytykują są źli i niedobrzy... Krytykują nie bez powodu. Takie zachowanie nie przystoi sportowcowi noszącemu barwy naszego Klubu.
Młodszy chorąży
 • 2 / 0
Z tego co się orientuję skrytykowała ona kartę LGBT, która jest UPRZYWILEJOWANIEM środowiska LGBT.
Ma do tego jeszcze pełne, demokratyczne prawo. Banda skrajnie lewicowych totalitarystów stara się jej (i innym wypowiadającym swoje zdanie, które jest im w niesmak) to uniemożliwić poprzez stygmatyzację, uciszenie czy nawet doprowadzenie do wyrzucenia jej "z pracy".

To nie ona sama się wypromowała, tylko zrobiły to za nią lewicowe media, które się na nią rzuciły.

Każdy ma prawo do swojego zdania, sportowiec czy nie. Skoro osoby publiczne mogą wyrażać aprobatę dla postulatów środowiska LGBT, to mogą wyrażać również dezaprobatę. Nie zauważyłem by namawiała do fizycznej, czy nawet słownej agresji. To przede wszystkim ona jest atakowana, a nie ona atakuje.
Major
 • 3 / 3
Dodałeś/aś komentarz27-05-2019 18:20

(Komentarz został deaktywowany) Wstyd ze ktos z takimi pogladami reprezentuje Legie...
Major
 • 5 / 4
Wczoraj napisalem, ze wstyd ze ta pani ze swoimi pogladami reprezentuje Legie.... wpis zniknal, bynajmnie nie z powodu minusow....
~Pfff
 • 2 / 5
Klepacka do kościoła!
~LW
 • 4 / 8
Jaki wysyp lewactwa na forum;)
To ty pajacu uważasz, że każda krytyka to wysyp lewactwa ? Zapewne u ciebie to kotwica na czole, orzeł na piersi i ryba na dup.e, tak na pokaz i lans !!!
~LW
 • 3 / 1
Po pierwsze: Ochłoń misiu kolorowy, bo sie spocisz.po drugie: Zośka wypowiedziała sie w wyrazisty i krytyczny sposób na tema karty Lgbt i seksualizacji małych dzieci. Tak wiec krytyka jej osoby wynika z bólu d..y lewaków i próby wmawiania, ze nie mozna miec własnego konserwatywnego zdania, czego przykład dała Kinga gender Rusin z tefałenu atakując Panią Klepacka na ulicy. Odpowiadając wiec na pytanie: nie każda krytyka to wylew lewactwa, ale w tym konkretnym przypadku zdecydowanie tak. Po trzecie: mając konserwatywne poglądy nie musze miec kotwicy na czole, tak jak ty mając lewackie nie musisz miec tęczy na czole.
Plutonowy
 • 6 / 3
Zadedykowała medal rotmistrzowi Pileckiemu!!!! :D :D

Bosze.....
Plutonowy
 • 6 / 13
brawo Pani Zosiu za medal a także za to że utarla Pani nosa tej niby celebrycce rusin
Marszałek Polski
 • 6 / 4
"celebrycce"?
A może celebryczce? idźmy na całość, bezkompromisowo. Język polski pełen jest poprawnościowych miazmatów.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Alaryk
I bryczka ma swoje cele.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
— Fanta z maty?
— Mi? A z maty!
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Generalnie każda bryczka bedąca w ruchu zmierza do jakiegoś celu. A jak go juz osiągnie, to się zatrzymuje. Po tym poznajemy co było celem bryczki.
Zośka ! Po zakończeniu kariery bankowe miejsce w IPN. Może to i słuszny kierunek ? W życiu trzeba stać przynajmniej na dwóch nogach. Jedna to sport ( kasy chyba wielkiej z tego nie ma ) a druga ? Gdyby nie ta durna potyczka z Rusin to bym nawet nie wiedział " kto i zacz ".
Kapitan
 • 17 / 7
Wow, widzę że pani zosia jest ulubienicą panów redaktorów... można tylko wychwalać, a słowa krytyki są usuwane.. BRAWO. Co bardziej zabawne - kilka osób (ingerując w politykę) i otwarcie popiera jej homofobiczne zapędy - ale w tym nie ma nic złego.. Jednak gdy komuś to nie pasuje - post znika. Ot wolność słowa.
Generał broni
 • 4 / 3
No Ameryki nie odkryłeś...
Generał broni
 • 6 / 15
I jeszcze jedno, pani Zofia pokazała wczoraj, że ma cohones, czyli to czego brakowało naszym piłkarzykom na wiosnę.
No to teraz ją zdemaskowałeś. Baba z jajami podchodzi pod gender, a pani Zofia (przynajmniej deklaratywnie) jakby z tym lekko na bakier ;)
Generał brygady
 • 6 / 4
A ja po prostu gratuluję miejsca na podium Legionistce, która w odróżnieniu od klubowych kolegach z boiska spisała się dobrze w zawodach międzynarodowych.
Oczywiście trzymam też kciuki za panią Oktawię, wierząc mocno, że przed nią kolejne sukcesy.

Swoją drogą - piszę to z pokorą, bo domyślam się ile pracy już teraz wykonuje Redakcja - cieszyłbym się gdyby co jakiś czas pojawiały się jakieś obszerniejsze materiały na temat działalności naszych sekcji. Sylwetek sportowców, ich treningów, warunków pracy, planów.
Generał brygady
 • 2 / 1
*klubowych kolegów
Generał broni
 • 13 / 21
Mnie, Parsifalowi, to wydajesię, że minusujący mnie zwolennicy adopcji dzieci przez pary homoseksualne mieli szansę wczoraj na wykazanie sięprzy urnach, a nie tu. Słabe to z waszej strony.
Generał broni
 • 16 / 24
Brawa dla pani Klepackiej za utarcie nosa Rusin. Nikt nie ma prawa być atakowany, zwłaszcza na ulicy, za poglady, które to są prywatną sprawą
ą osoby mającej do nich niezbywalne,konstytucyjne prawo.
Podporucznik
 • 15 / 3
Wypad stąd z polityką.
Podpułkownik
 • 6 / 3
Po raz kolejny wyskakujesz tu kolego z polityka - chyba Ci się portale pomylily - nie było również w newsie wspominki o polityce woec daj sobie spokoj i albo komentujesz na temat albo zmien portal
Mamy multikontowca i to nie jednego tylko całą chmarę. Od kilku dni można zaobserwować na legia.net nietypową aktywność przy ocenach komentarzy, niespotykaną jeszcze dwa tygodnie temu.
Pewne osoby pozakładały sobie tutaj dodatkowe konta co nie jest żadną trudnością i włącznie z założeniem fejkowego maila zajmuje to kilka minut i próbują kształtować rzeczywistość.
Proszę zwrócić uwagę jaka aktywność plus/minus miała miejsce w temacie o odejściach Kucharczyka. Odkąd pojawił się na tej stronie ten system oceniania nawet przy największych okazjach takich aktywności pod tym kątem nie było.
Nawet w niedziele niemeczowa pojedyncze komentarze potrafiły otrzymać po kilkadziesiąt minusów i były to te, które nie wpisywały się w idylliczną wizję Legii kreowaną przez klakierów Mioduskiego. Prawdopodobnie to dopiero początek i niedługo każdy komentarz nie po myśli kreatorów rzeczywistości będzie "minusowany" przez nich w okamgnieniu. Widząc bezsens publikacji, które nie są pochwalne i nie wpisują się w nurt myślowy klakierów, większość osób zrezygnuje z pisania na tej stronie. Taki jest cel tych działań. Chcą odebrać wam wolność słowa. W ich skrzywionym postrzeganiu rzeczywistości wolność słowa jest wtedy, kiedy oni piszą a wy się z nimi zgadzacie i im przytakujecie. W takim kierunku zmierza ta strona.
Podpułkownik
 • 12 / 4
Dziwne, że uwagę na to zwraca osoba, która założyła kilka kont, na których podszywa się za innych użytkowników.
To ta Klepacka co "podjęła merytoryczną" dyskusje z Kingą Rusin? "Wstyd, ona krzyczała wstyd!" Hahaha
Młodszy chorąży
 • 8 / 11
Wy obaj (Kapitan_C i jz166) tak serio?
Chorąży
 • 5 / 8
Jak widać mają jakiś poważny problem ze sobą..
Starszy szeregowy
 • 13 / 14
po co dajecie tu wrzutki z tą rasistką?
Ty masz pojęcie w ogóle pojęcie co te słowo oznacza?
Generał broni
 • 11 / 14
Specjalistka od pielęgnowania pamięci Pileckiego nie startowała do Parlamentu Europejskiego???
Chorąży
 • 8 / 11
Masz coś do Pileckiego ?
Tak się pytam: dlaczego byt jz166 znany z nieposkromionej aktywności nabrał , w tym konktetnym przypadku, wody w usta.
Generał broni
 • 10 / 11
Mam coś do Klepackiej, a mianowicie to, że jeżeli interesuje ją polityka i atakowanie innych ludzi, to niech nie wykorzystuje do tego sportu.
Młodszy chorąży
 • 6 / 9
No popatrz... To Klepacka nie może artykułować swojego zdania, ale że np "postępowcy" w Anglii nakazują poprzez FA kapitanom nakładać tęczowe opaski podczas meczów Premier Ligue to dobrze?
Generał broni
 • 6 / 6
Żeby coś artykułować, to trzeba mieć jakieś pojęcie, a co do Klepackiej może nie ogarnia rzeczywistości???
https://sport.dziennik.pl/news/artykuly/593850,klepacka-deklaracja-lgbt-geje-lesbijki-przywileje.html
Marszałek Polski
 • 4 / 3
Mamusia równiez nakazuje nie p*******c przy jedzeniu. To źle czy dobrze? Oczywiście możesz sobie pierdnąć wyrażając w ten sposób swoja daleko posuniętą niezależnośc i protest wobec kanonów dobrego wychowania.