News: Trzecioligowe podsumowanie kolejki

Trzecioligowe podsumowanie kolejki

13.04.2015 05:22

(akt. 08.12.2018 01:12)

Za nami 23. kolejka trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Rezerwy Legii zremisowały 0:0 z WKS-em Wieluń. Ciekawie było w Radomiu, gdzie liderzy rozgrywek pewnie pokonali Ursus Warszawa 2:0. Poniżej pełne podsumowanie ostatnich dni meczowych. Zapraszamy do lektury.

Jak radziły sobie rezerwy Legii:

Piłkarze rezerw Legii zremisowali 0:0 z jedną z najsłabszych drużyn ligi, WKS-em Wieluń. Przez ponad 25 minut warszawiacy grali z przewagą zawodnika, ponieważ kapitan rywali został uakrany czerwoną kartką. Stołeczny zespół rozegrał przeciętne zawody i miał kłopoty ze stwarzaniem sobie okazji pod bramką przyjezdnych. "Wojskowi" mają nad strefą spadkową jedynie sześć punktów przewagi.

Mecz kolejki:

Do spotkania praktycznie na szczycie tabeli doszło na obiekcie Radomiaka gdzie miejscowi podejmowali Ursusa Warszawa. Już w 1. minucie do siatki stołecznych zawodników trafił Radecki. Dzięki temu miejscowi kontrolowali przebieg spotkania, a po kwadransie drugiej połowy zdobyli również drugą bramkę i spokojnie dowieźli prowadzenie do końca. Zielono-biało-zieloni prezentują się z dobrej strony i niczym Pendolino pędzą po przepustkę do baraży o drugą ligę.

Czas na puchar:

Na środę zaplanowano mecze okręgowego Pucharu Polski. Zdecydowana większość spotkań rozpocznie się o godzienie 16:00. Piłkarze Legii zmierzą się z Pogonią II Siedlce. Mecz odbędzie się na wyjeździe, choć oficjalnie w roli gospodarza bedą występowali... warszawiacy. Poniżej komplet par.

Legia II Warszawa - Pogoń II Siedlce (w Siedlcach)