Trzy gole dyrektora Legii

Źródło: Życie Warszawy

20.04.2007 09:53

(akt. 23.12.2018 12:01)

Wystartowała runda wiosenna I ligi oldbojów. W inauguracyjnej kolejce doszło do spotkania na szczycie. Na boisku AWFu wicelider Inter Warszawa podejmował prowadzącą w tabeli Legię. Gospodarze po bramce <b>Marka Jakóbczaka</b> prowadzili 1:0, ale tuż przed przerwą wyrównał <b>Adam Dąbrowski</b>. W drugiej połowie brylował <b>Mirosław Trzeciak</b>, który trzykrotnie pokonał bramkarza Interu.
Kolejne bramki dołożyli po przerwie Janusz Wojcieszkiewicz (dwie) i Roman Nowicki. W końcówce grającym w dziesiątkę gospodarzom (jedenz obrońców zbyt gwałtownie protestował przeciwko decyzji sędziego) udało się jeszcze zdobyć dwie bramki, ale ostatecznie Legia wygrała 7:3. W Legii grali w tym spotkaniu także Ryszard Milewski, Jerzy Podbrożny, Marcin Włodarczyk, Adam Woźnicki, Robert Gostyński, Piotr Barchwic, Paweł Aleksandrowicz, Tomasz Smorągiewicz, Zbigniew Tietz, Piotr Redel, Dariusz Krajewski, Grzegorz Machnacki i Paweł Duliasz. W drużynie Interu wystąpił jeden z byłych piłkarzy Legii, Krzysztof Iwanicki.