Tshibamba i legioniści grali w sparingach

08.07.2010 16:36

(akt. 15.12.2018 22:05)

Będący obiektem zainteresować Legii <strong>Joel Tshibamba</strong> zagrał wczoraj 45 minut w barwach Arki w spotkaniu z Olimpią Grudziądz. Napastnik bramki nie zdobył, a jego drużyna uległa rywalom 1:2. W zespole Arki nie wystąpił w bramce <strong>Maciej Gostomski</strong>. Przez połowę spotkania swoje możliwości mógł zaprezentować w barwach Górnika Łęczna <strong>Przemysław Wysocki</strong>. Ekipa z Lubelszczyzny bezbramkowo zremisowała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Damian Zbozień wystąpił przez 45 minut w spotkaniu Sandecji Nowy Sącz z Górnikiem Zabrze. Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Identycznym rezultatem zakończył się mecz Górnika Polkowice z Lechią Zielona Góra. W barwach tego pierwszego zespołu cały mecz zaliczył Kamil Majkowski. Zwycięstwo 3:0 mógł świętować Patryk Koziara, który przez 45 minut reprezentował Dolcan Ząbki w meczu z GLKS Nadarzyn.

45 minut zaliczył także sprzedany do Zagłębia Lubin Martins Ekwueme, ale "Miedziowi" przegrali ze Steauą Bukareszt aż 1:4.