U-15: Porażka z Hiszpanią, grał Mozie

Źródło: 90minut.pl

01.02.2023 13:00

(akt. 01.02.2023 12:59)

Reprezentacja Polski do lat 15 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 0:3 z Hiszpanią w meczu towarzyskim rozegranym w Hiszpanii. Na boisku pojawił się zawodnik Legii, Pascal Mozie, który wystąpił w pierwszej połowie i został zmieniony w przerwie.

Biało-czerwoni zagrają następne spotkanie w czwartek, 2 lutego (godz. 11:00), również z Hiszpanią.

U-15: Hiszpania – Polska 3:0 (1:0)
Fernandez (30. min.), Bonel (55. min., 57. min.)

Hiszpania: Rodriguez – P. Garcia (68' J. M. Ortega), Saez (68' Navarro), Carbonero, Murcia (74' Mora), V. Garcia (59' J. A. Ortega), G. Fernandez (68' Zanzi), A. Fernandez (74' Anadon), Bonel (59' Gistau), Hernandez (59' Oyono), Vacas (74' P. Fernandez).

Polska: Zieliński – Cegliński, Kaszub, Leniart (61' Czapniewski), Korzeniowski, Mozie (41' Delikat), Małota (61' Bartkowiak), Ruszkiewicz (68' Michałowski), Węgrzyn (68' Minuczyc), Uchroński (74' Zawadzki), Siniawski (61' Tarkowski).

Grano 2x40 minut.