U-15: Remis ze Słowenią, grali zawodnicy Legii

Źródło: 90minut.pl

05.04.2022 21:05

(akt. 05.04.2022 23:39)

Prowadzona przez Rafała Lasockiego reprezentacja Polski do lat 15 (rocznik 2007) zremisowała 2:2 w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich ze Słowenią. W wyjściowym składzie znalazł się zawodnik Legii Warszawa, Kacper Potulski, który strzelił gola kontaktowego. Z kolei w 63. minucie na murawie pojawił się inny piłkarz "Wojskowych", Igor Busz.

Drugie spotkanie zostanie rozegrane 7 kwietnia o godz. 11:00 w Predoslje.

Słowenia Polska 2:2 (1:0)
Cvijetić (16. min.), Pejicic (52. min.) – Potulski (60. min.), Królak (80. min.)

Żółte kartki: Drobnic – Sarapata.

Słowenia (skład wyjściowy): Znuderl – Stifter, Stojanoski, Vukelic, Kumer, Cvijetic – Osterc, Intihar, Pejicic – Kurtović, Raspet.

Polska: Śliczniak – Sosulski, Cyrek, Potulski, Stefański – Kniat, Sarapata, Brzyski, Jakóbczyk, Wasilewski – Gerstenstein. Od 63. minuty grali także: Szwiec, Królak, Błaszczyk, Tokar, Sokołowski, Busz, Jaroszuk, Jasiak.

Grano 2x40 minut.