U-16: Remis Polaków z Irlandią Północną

Źródło: 90minut.pl

18.09.2014 03:39

(akt. 21.12.2018 23:21)

Reprezentacja Polski do lat 16 zremisowała 1:1 z Irlandią Północną w środowym sparingu. Dwa dni wcześniej biało-czerwoni pokonali rywali 5:0. W spotkaniu wystąpili wszyscy trzej powołani legioniści - Mateusz Bondarenko oraz Radosław Majecki spędzili na murawie pełne 90 minut, natomiast Sebastian Szymański wszedł na plac gry 71. minucie. Pierwszy z wymienionych strzelił jedyną bramkę dla zespołu Bartłomieja Zalewskiego.

U-16: Polska - Irlandia Północna 1:1 (1:0)
Bondarenko (20. min,) - Parkhouse (74. min.)

Polska: Majecki - Olszewski (51' Mróz), Bondarenko, Górecki, Graczyk (71' Szymański) - Drawz (41' Kurminowski), Makowski, Pawłowski, Kwietniewski, Szałas (41' Chodyna) - Macierzyński (41' Wiktoruk).